previous arrow
next arrow
Slider

16. Bieg Ursynowa już w niedzielę!

Sport Evolution

newsroom.sportevolution.pl

Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca o godz. 10:00 biegacze wyruszą na 5-kilometrową trasę szesnastej edycji Biegu Ursynowa w Warszawie. Impreza rozgrywana pod hasłem „YES, I KEN” przyciągnęła już prawie 2 tysiące miłośników biegania. Ostatnie dostępne pakiety startowe będzie można nabyć w biurze zawodów.

Podczas tegorocznego Biegu Ursynowa biegacze ponownie będą mieli do pokonania 5-kilometrową trasę wzdłuż Alei Komisji Edukacji Narodowej, ze startem i metą tuż obok Ratusza Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy. To doskonała okazja, by powalczyć o życiówkę na tym dystansie – zwłaszcza, że trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, co oznacza, że dystans biegu jest bardzo dokładnie zmierzony, zgodnie z międzynarodowymi standardami pomiaru tras biegów ulicznych.

Każdy uczestnik biegu otrzyma w pakiecie startowym oficjalną koszulkę ze specjalnie przygotowaną grafiką i napisem „Szybka piątka”. Po przekroczeniu mety na każdego czekać będzie także pamiątkowy medal.

Prowly Story

https://newsroom.sportevolution.pl/323790-znamy-trase-medal-i-koszulke-biegu-ursynowa

Zapisy online do startu w 16. Biegu Ursynowa zostały już zamknięte. Na liście startowej znajduje się obecnie prawie 1900 osób, a limit uczestników wynosi 2000. Organizatorzy zdecydowali, że ostatnie wolne pakiety startowe będzie można nabyć bezpośrednio w biurze zawodów, dzień przed biegiem, czyli w sobotę, 22 czerwca w godz. 11:00 – 18:00. Biuro będzie zlokalizowane na 1. piętrze Urzędu Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy przy Al. KEN 61.

W związku z organizacją wydarzenia wystąpią tymczasowe ograniczenia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej w rejonie Al. KEN. Maksymalne godziny utrudnień to 8:00 – 11:30.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy,a jego wykonawcą agencja Sport Evolution. Partnerami biegu są GH Development i Centrum Ursynów. Patronat medialny nad zawodami objęły portale: Halo Ursynów, Biegowe.pl oraz MaratonyPolskie.pl.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie biegu:www.biegursynowa.waw.pl

fot. materiały prasowe Biegu Ursynowa

Piotr Jakóbik

Marketing Director at Sport Evolution

piotr@sportevolution.pl

Linkedin

 

 

Languages »