Slider

24. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna. W sobotę 31 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Kolejny raz wprowadzamy również mniejszy dystans- można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem.

Na uczestników obydwu biegów czekają: czerwona koszulka techniczna, odlewany medal ,  konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy. Baza biegu, start i meta będą zlokalizowane na największym w mieście stadionie piłkarskim, a cały obiekt z trybunami na 7000 miejsc zostanie oddany biegaczom i ich kibicom. Dla komfortu zawodników wprowadzony został limit 800 osób.

Godna uwagi jest również opłata startowa w naszym biegu, która należy do jednej z najniższych, w Polsce i do dnia 23 sierpnia wynosi tylko 40 zł.

Szczegóły dotyczące jaworznickiej piętnastki znaleźć można na stronie internetowej www.bieg.mckis.jaw.pl

Przypominamy:

– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do 23 sierpnia lub wyczerpania limitu,
– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 23 sierpnia poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub  www.maratonypolskie.pl

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA – NAPRAWDĘ WARTO!!!

Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.

Languages »