previous arrow
next arrow
Slider

30. Półmaraton Signify Piła w tym roku się nie odbędzie

Stowarzyszenie Biegów Ulicznych jako organizator 30. Półmaratonu Signify Piła z przykrością informuje, że tegoroczna edycja półmaratonu się nie odbędzie.
Zmieniając termin naszego półmaratonu z 6 września na 25 października mieliśmy nadzieję, że będzie mogło wystartować ponad 1000 zawodników. Niestety utrzymująca się pandemia COVID-19 i obowiązujące aktualnie przepisy pozwalają na start do 250 uczestników. Ponadto w dalszym ciągu obowiązują restrykcyjne przepisy sanitarne, których nie jesteśmy w stanie spełnić w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zawodników i osoby pracujące podczas imprezy.

W tej sytuacji podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji półmaratonu i przełożenie go na przyszły rok. Będzie to termin: 5 września 2021.
Wszyscy zgłoszeni do tegorocznej edycji, którzy mają opłacone pakiety startowe będą automatycznie przeniesieni na nowy termin w 2021 roku.

Osoby, które chcą zwrot opłaty startowej proszone są o kontakt z organizatorem drogą mailową do dnia 24 października 2020 na adres: info@pila.halfmarathon.pl podając imię i nazwisko, nadany numer startowy oraz swoje konto bankowe.

Ponadto informujemy, że Półmaraton Signify Pila jest w Koronie Polskich Półmaratonów, którą można zdobywać w 2020/2021.
Dodatkowo można wystartować pilskim półmaratonie w Koronie Polskich Półmaratonów – Korespondencyjnie (wirtualnie). Regulamin KPP Korespondencyjnie jest na naszej stronie internetowej: www.pila.halfmarathon.pl

Zapraszamy na 30. Półmaraton Signify Piła w 2021 roku. Do zobaczenia
Henryk PASKAL
Dyrektor
Półmaratonu Signify Piła

Languages »