previous arrow
next arrow
Slider

5 listopada rusza rejestracja na 5150 Warsaw 2020 – triathlon w sercu stolicy!

We wtorek, 5 listopada 2019 roku, ruszają zapisy do startu w 5150 Warsaw 2020 – najbardziej prestiżowych zawodach triathlonowych w Polsce, rozgrywanych na dystansie olimpijskim. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2020 roku.

5150 Warsaw to jedna z zaledwie dwóch imprez triathlonowych w Polsce, organizowanych na licencji IRONMAN® – największej globalnej serii triathlonowej. Zawodnicy rywalizują na prestiżowym dystansie olimpijskim, składającym się z 1,5 km pływania, 40 km jazdy rowerem i 10 km biegu. Trasa zawodów prowadzi znad Jeziora Zegrzyńskiego na Bulwary Wiślane, z metą pod Pomnikiem Syrenki Warszawskiej.

Podobnie, jak w latach ubiegłych, do sprzedaży trafi 1500 pakietów startowych dla zawodników indywidualnych. Warto zapisać się na samym początku, ponieważ pierwsze 500 pakietów dostępnych będzie w promocyjnej cenie 85 EUR. Po wypełnieniu tego limitu, cena wzrośnie do 100 EUR (dla kolejnych 500 osób), a następnie do 120 EUR.
– Naszym celem jest niezmiennie organizacja najlepszego wyścigu na dystansie olimpijskim w Polsce, z udziałem gwiazd światowego triathlonu i z najwyższą jakością usług dla każdego startującego – mówi Gabriel Zdrojewski, rzecznik prasowy imprezy. – Mamy szereg pomysłów na to, jak sprawić, by 5150 Warsaw było wydarzeniem jeszcze bardziej atrakcyjnym, zarówno dla zawodników, jak i kibiców, naszych partnerów oraz otoczenia, w którym odbywa się impreza. Część z nich zaprezentujemy już niebawem – zapowiada.

Proces zapisów online prowadzony będzie na platformie SlotMarket.pl, a podczas rejestracji zawodnik będzie mógł dokupić różne uługi dodatkowe, jak np. grawerowanie medalu, finisher photos czy dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji ze startu w zawodach. Podstawowy pakiet startowy obejmie m.in. pamiątkowy plecak, koszulkę finishera oraz medal.

Rejestracja zostanie uruchomiona we wtorek, 5 listopada o godz. 13:00. Równolegle z otwarciem głównych zapisów, ruszy także sprzedaż pakietów startowych dla 3-osobowych sztafet. W tym przypadku obowiązuje limit zaledwie 100 drużyn. Zapisy na biegi dziecięce, które rozegrane zostaną w sobotę, 13 czerwca, zostaną otwarte w późniejszym terminie.
Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa.
Więcej informacji: www.5150warsaw.com

 

 


Kontakt:
Gabriel Zdrojewski
Rzecznik Prasowy 5150 Warsaw
Mobile: +48 791 468 288
Email: gabriel@sportevolution.pl

Languages »