Slider

ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL – RunCzech uruchamia e-sklep dla biegaczy

Organizator największych czeskich biegów masowych RunCzech uruchamia zupełnie nową usługę w postaci e-sklepu pod hasłem znanym wszystkim biegaczom ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL. Każdy kto funkcjonuje w biegowym świecie znajdzie tutaj coś dla siebie.

RunCzech nie zwalnia tempa w swojej misji rozbiegania czeskiego i nie tylko czeskiego społeczeństwa. RunCzech chce zaprosić wszystkich do świata zdrowego stylu życia, zabawy i przyjaźni. Oferta czeskich organizatorów od grudnia zyskała kolejną opcję w postaci e-sklepu allrunnersarebeautiful.com. Pomoże to w jeszcze lepszym połączeniu RunCzech, biegaczy i kibiców ze światem e-commerce.

Coś więcej niż tylko sklep internetowy.

„Wszystko, co robi RunCzech, jest motywowane autentyczną miłością do biegaczy bez względu na narodowość, płeć i pochodzenie. Nasze działania są hołdem dla każdego, kto zwyczajnie, zakłada buty do biegania po to, aby stać się lepszym. W każdym projekcie i pomyśle staramy się okazywać szacunek każdemu biegaczowi i zachęcać tych, którzy biegaczami jeszcze nie są ” – mówi Carlo Capalbo, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego RunCzech.

Każdego roku udaje mu się dotrzeć z tą misją do prawie pół miliona osób biorących udział w imprezach RunCzech. Organizujemy imprezy nie tylko w Czechach, ale także we Włoszech. Biegi RunCzech są odwiedzane i oglądane przez biegaczy na wszystkich kontynentach, dlatego nowy sklep internetowy będzie również dostępny dla każdego.

Wyjątkowa kolekcja inspirowana trasami biegów ulicznych.

Nowy e-sklep zawiera w jednym miejscu wszystko, o czym marzą biegacze. Oprócz butów i odzieży adidas oferuje również nową kolekcję ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL, która powstała we współpracy ze słynną czeską projektantką Štěpánką Pivcovą. Kolekcja na tegoroczny sezon inspirowana jest trasami wyścigowymi RunCzech oraz biegowym numerem startowym.

Sklep internetowy został zaprojektowany na najnowszej zaawansowanej platformie, gotowej sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom biegaczy w zakresie obsługi klienta. Klienci mogą liczyć na nowoczesny design, przyjazne dla użytkownika wrażenia oraz… kalendarz adwentowy, w którym codziennie czekają na nich specjalne oferty.

Sklep znajduje się pod adresem:
https://www.allrunnersarebeautiful.com/

Languages »