Slider

ASICS GLIDERIDE 2

Są to buty których nie trzeba reklamować a takimi z pewnością są GLIDERIDE 2, po założeniu czujesz jak noga sama rwie do biegania. Idealna podeszwa która dopasowuje się do stopy od pierwszego założenia. Wyprofilowana podeszwa daje efekt który jest pożądany przez każdego biegacza… WYGODA, JAKOŚĆ WYKONANIA, DESIGN.

Po kilku treningach stwierdzam świetnie sprawdza się jako codzienny but treningowy,
jak i szybsze bieganie czy to na treningach czy krótszych przebieżkach.

Wygodny od pierwszego nałożenia, z odpowiednią ilością amortyzacji i dynamiką wystarczającą podczas codziennych treningów. Dla większości biegaczy ASICS GlideRide 2 będzie również świetnym butem na dystansach od półmaratonu do maratonu. Jak na buta asfaltowego, charakteryzuje się świetnym bieżnikiem, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko podczas treningów po twardym, ale również da sobie radę, gdy przyjdzie Ci zrobić trening w lesie, czy parku. Bezszwowa cholewka zapewnia świetne dopasowanie i redukuje ryzyko otarć. Idealny również dla początkujących biegaczy, którzy szukają bardzo komfortowego buta na początek przygody z bieganiem.

Elastyczna podeszwa nie tylko genialnie tłumi wstrząsy, ale również pozwala na bardzo płynne przetoczenie z pięty na palce. ASICS GlideRide 2 w kategorii butów treningowych z najlepszą amortyzacją to jeden z najlepszych wyborów. Świetna opcja również dla najbardziej wymagających biegaczy!

Miękkość, lekkość i szybkość – to cechy, których wielu biegaczy szuka w butach idealnych. Dlatego wielu pokocha ten model. Bardzo przypadła mi do gustu konstrukcja, dająca ekstra miejsce dla palców. Tak samo pozytywne wrażenie robi „zapiętek”, którego budowa przypomina kołyskę, a sama końcówka wyprofilowana jest tak, by nie drażnić Achillesa.
Na podeszwie świetnie profilowany bieżnik, ale nie wpływa to negatywnie na zużycie buta. Pozostałe elementy konstrukcyjne buta są bardzo solidne.

Wszyscy lubimy nowości, ale czasem jak coś jest dobre,
to zostaje z nami na zawsze…
A takim bezapelacyjnie jest model ASICS GlideRide 2,
który serdecznie polecam.
Moja ocena to 10/10
Dostępne na: ASICS.com, SklepBiegacza.pl, eobuwie.pl, ButyJana.pl
Buty testował i recenzję opracował: Piotr Sosnowski

Languages »