previous arrow
next arrow
Slider

ASICS NOVABLAST 2 – jeszcze większa amortyzacja każdego kroku oraz dynamiczne odbicie

Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą amortyzacją, którą pokochali biegacze w poprzednim modelu. Za unikalną sprężystość odpowiada technologia pianki FF BLAST zlokalizowana w podeszwie buta, zapewniając miękkość lądowania i responsywne odbicie każdego kroku.

W NOVABLAST 2 rzeźbienia w podeszwie zewnętrznej zostały zainspirowane trampoliną, aby umożliwić dodatkową kompresję dla zwiększenia zwrotu energii przy oderwaniu palców. Ponadto, twórcy rozszerzyli śródstopie buta i wykonali asymetryczne podcięcie w geometrii podeszwy środkowej, co w połączeniu z nowym stabilizatorem pięty z TPU skutkuje bardziej zrównoważonym krokiem i w pełni wykorzystuje wyjątkową sprężystość buta.

Te ulepszenia sprawiają, że but jest idealny do krótkich, energetycznych biegów, podczas których kluczowa jest wysoka amortyzacja, zapewniająca większy komfort dla biegacza.

Sportowcy ASICS, Beth Potter i Napoleon Solomon podkreślają energetyzujący efekt, jaki ma na nich trening w NOVABLAST 2. – Trening w butach NOVABLAST 2 naprawdę dodaje mi energii. Są tak lekkie i sprężyste, dosłownie z każdym krokiem poprawiają mój nastrójpowiedziała Beth Potter, brytyjska triathlonistka i biegaczka długodystansowa.

ASICS NOVABLAST 2 od 1 lipca br. są dostępne w cenie 600,00 zł na ASICS.com, Eobuwie.com.pl, ButyJana.pl oraz w Sklepach Biegacza.

Więcej informacji:
www.asics.com

Languages »