previous arrow
next arrow
Slider

ASICS PREZENTUJE KOLEKCJĘ RETRO TOKYO W INSPIRUJĄCYCH, PONADCZASOWYCH KOLORACH WE WSZYTSKICH KATEGORIACH PRODUKTÓW

ASICS świętując japońskie dziedzictwo marki prezentuje zainspirowaną Tokio kolekcję wysokiej jakości obuwia oraz odzieży sportowej. Powastała ona z myślą o potrzebach najlpeszych sportowców na świecie, którzy podążają do Tokio różnymi indywidualnymi drogami.

Projekt kolekcji inspirowany jest japońską kulturą, dziedzictwem i tradycyjnym rzemiosłem. W odzieży objawia się on poprzez zastosowanie oddychających paneli i inspiracją origami, który jest symbolem detalu i dyscypliny japońskiego rzemiosła.

Kolekcja podzielona jest na dwa unikalne kierunki – Retro Tokyo i Modern Tokyo. Gama Retro Tokyo zostanie wydana jako pierwsza, a seria Modern Tokyo pojawi się w kwietniu.

Linia Retro Tokyo oddaje hołd dziedzictwu ASICS, natomiast seria Modern Tokyo koncentruje się na innowacjach i technologii ASICS w nowoczesnej odzieży sportowej i obuwiu.

Paleta kolorów Retro Tokyo ma czerwono-niebieską-białą kolorystykę, podkreślając historię ASICS i tradycyjne kolory, a styl retro jest dodatkowo wzmacniany przez zastosowane materiały premium, aby nadać luksusowy wygląd i styl dzięki zastosowanym materiałom premium, a także specjalnej skórzaną naszywką z nazwą miasta „Tokio”.

„Wszyscy wiedzą, że z technologicznego punktu widzenia ASICS to najlepsza marka. Ta kolekcja nie tylko celebruje dziedzictwo ASICS z tej perspektywy, ale także prezentuje piękny design retro i vintage – w ten sposób nie tylko dobrze gram na który bierze udział w kampanii reklamowej kolekcji.

Kolekcja odzieży i obuwia obejmuje wiele kategorii, w tym bieganie, tenis, siatkówkę i Sportstyle.

Kluczowe produkty obuwia i odzieży w kolekcji Retro Tokyo to::
– GEL-NIMBUS™ 22
– GEL-RESOLUTION™ 8
– GEL- SKY ELITE FF MT
– GEL-QUANTUM INFINITY™ JIN
– GEL-KAYANO™ 5
– Tokyo Warm-up Top
– Tokyo Warm-up Jogger
– Tokyo SS Top

Kolorystyka inspirowana stylem retro inspirowana Tokio jest dostępna na stronie www.asics.com oraz w wybranych sklepach ASICS na całym świecie, od dziś. W Polsce dostępna będzie dostępna w: eobuwie.pl, Intersport, Buty Jana, Sklep biegacza, 4Faces, YesSport. Linia Modern Tokyo zostanie zaprezentowana w kwietniu.

Languages »