Slider

BIEG PIASTÓW W PROGRAMIE 1 POLSKIEGO RADIA

45. Bieg Piastów – Festiwal Narciarstwa Biegowego w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach rozpocznie się już w najbliższą sobotę, 20 lutego i potrwa aż 16 dni. Program I Polskiego Radia, który jest patronem medialnym tej wielkiej sportowej imprezy, na bieżąco będzie informował słuchaczy o najważniejszych wydarzeniach Biegu.

Bieg Piastów, Fot. Marcin Oliva Soto

45. Bieg Piastów zostanie rozegrany jako bieg indywidualny z możliwością pokonania oryginalnej, oznakowanej trasy w Jakuszycach, z oficjalnym pomiarem czasu, ale można także skorzystać ze specjalnej aplikacji i zaliczyć bieg w dowolnym miejscu na świecie. Na listach startowych jest ponad 4300 osób i ciągle ich przybywa.

Ze względu na bezpieczeństwo atrakcje dla uczestników zostały znacznie ograniczone. Niemniej, na tych, którzy odbiorą pakiet startowy w Biurze Wydawania Numerów w Szklarskiej Porębie i zmierzą się z jakuszyckimi trasami, czekają niespodzianki.

Na miejscu, specjalnie dla słuchaczy Jedynki wydarzenia będzie relacjonował Patryk Michalski. Informacje ze Szklarskiej Poręby-Jakuszyc będzie można usłyszeć w piątkowym wydaniu
„W Samo Południe” i „Ekspresie Jedynki”, a w sobotę w audycjach „Wolna Sobota z Jedynką” i „Jedyne Takie Miejsce”.

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada pięć ogólnopolskich Programów – Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy,
a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców. Portal polskieradio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

Z pozdrowieniami
Anna Górka
Polskie Radio S.A. • Agencja Promocji
anna.gorka@polskieradio.pl
www.polskieradio.pl

Languages »