previous arrow
next arrow
Slider

Biegowa rywalizacja między firmami, ratownikami lub bankierami. Sztafeta UniCredit w Pradze wraca po trzyletniej przerwie

Wyjątkowy drużynowy bieg – Sztafeta UniCredit w Pradze powraca po trzech latach. Popularna impreza, w której przyjaciele lub koledzy mogą porównać swoją moc z innymi na przeszło czterokilometrowej pętli w parku Stromovka, odbędzie się w czwartek, 23 czerwca o 18:00 w Praskim Centrum Wystawowym.

Jesteśmy zachwyceni, że Sztafeta UniCredit wraca po przerwie pandemicznej i że możemy rozruszać Pragę bez oglądania się na limitymówi Carlo Capalbo, szef grupy RunCzech. Są tu, jak zawsze – tradycyjnie – otwarte kategorie dla bankierów, biznesmenów i dyplomatów. Nowością jest kategoria przeznaczona dla medyków, włączając do tej grupy zintegrowany system ratowniczy. – Jestem naprawdę szczęśliwy, że mamy zaszczyt być tytularnym partnerem tej popularnej sztafety w naszej stolicy, która wraca do Pragi po trzech latach. To wspaniałe, że po okresie wyrzeczeń możemy się spotkać i znowu powitać setki entuzjastów bieganiapowiedział Tomas Drabek, dyrektor bankowości detalicznej w UniCredit Bank. Do jego drużyny dołączył również komentator sportowy, Jiri Jezek. – Sztafeta daje biegnącym wielki ładunek emocji, buduje ducha drużyny. Czekam na ten moment każdego roku! Każdy może przebiec pięć kilometrów i to jest najlepsze spoiwo dla przedsiębiorstwtwierdzi sześciokrotny mistrz Paraolimpiady i sześciokrotny mistrz świata w kolarstwie.

Dobry duch współzawodnictwa, właściwy poziom rywalizacji, wyjątkowa atmosfera. To właśnie Sztafeta UniCredit w Pradze, jeden z najbardziej popularnych biegów w Czechach, pomyślany dla czteroosobowych drużyn. Wydarzenie można też uznać za spoiwo dla partnerów z pracy, wieczór kawalerski albo szkolne spotkanie po kilku latach, podczas gdy w tym samym czasie, w trakcie biegu, podnosi się profil twojego projektu lub firmy. Jest tylko jeden warunek: każdy członek drużyny musi przebiec ćwiartkę 20 – kilometrowej trasy, czyli pięć kilometrów.

Są też specjalne kategorie dla reprezentantów banków i członków Stowarzyszenia Czeskich Bankierów (Bank Cup), dla przedstawicieli zintegrowanych systemów ratowniczych (IZS Cup), dla pracowników i członków Izb Handlowych (Chambers Cup) oraz członków i załóg zagranicznych misji dyplomatycznych, biur konsulów i kulturalnych centrów innych krajów (Diplomatic Cup).

Dla najmłodszych przewidziano w ramach Sztafety bieg pod nazwą dm Bambini. Jest on bezpłatny, a każdy jego uczestnik otrzyma koszulkę, numer startowy i medal na linii mety. Według kategorii wieku, trasa wyniesie od 100 do 200 metrów.

Zawodnicy otrzymają koc piknikowy lub nawet wyjątkowy plecak RunCzech oraz biegową koszulkę. Drużyny mogą także cieszyć się koszem pełnym zdrowych i smacznych produktów, podarowanym przez partnerów wydarzenia. A także radować się wieczorem pełnym zabawy. – Sztafeta w Pradze tworzy wyjątkową atmosferę dzięki drużynowemu duchowi, który panuje zarówno podczas biegu, jak i po jego zakończeniu, kiedy zespoły cieszą się sportowymi przeżyciami przy piknikowych paczkach UniCredit. Urok tej sztafety potwierdza również wielka liczba drużyn wśród naszych pracowników – wyjaśnia podstawy biegu Tomas Drabek z UniCredit Bank.

 

 

Languages »