previous arrow
next arrow
Slider

Drodzy biegacze, najważniejsza wiadomość 2022 roku!

 

WRACAMY NA BIEGOWĄ MAPĘ POLSKI!!!

12 CZERWCA 2022 ROKU spotkamy się na trasie XIV Hunters Grodziskiego Półmaratonu „SŁOWAKA”.
Mamy nadzieję, że czekaliście na ten moment z taką samą niecierpliwością jak my:)

 

Przygotowania do tegorocznej edycji naszego półmaratonu ruszyły „pełną parą”. Naszą ambicją jest przygotowanie biegowego święta w Grodzisku Wielkopolskim na tym samym, a może wyższym poziomie jak w latach ubiegłych. Nie rezygnujemy z żadnych elementów organizacyjnych biegu a nawet postaramy się o pewne nowości. Tak więc czeka na was dobrze przygotowana, zabezpieczona  i atestowana  trasa. Przy trasie biegu jak zawsze wierni, grodziscy kibice, którzy już od dawna tęsknią za atmosferą biegowego święta. Biuro zawodów jak zwykle zlokalizowane  będzie w Grodziskiej Hali Sportowej czynne w sobotę 11 czerwca w godzinach od 17:00 do 19:00 A w niedzielę 12 czerwca w godzinach od 6:00 do 9:00. Start do biegu na ul. Poznańskiej o godzinie 9:00 . Meta tradycyjnie na grodziskim Starym Rynku. Zgodnie z tradycją Grodziskiego Półmaratonu meta będzie ogrodzona i wydzielona tylko dla biegaczy którzy ukończą bieg. Jak zawsze przewidujemy bogaty, nie limitowany katering oraz degustacje znakomitego grodziskiego piwa.

W Szkole Podstawowej nr 1 na ulicy Chopina przewidujemy nocleg dla biegaczy którzy przyjadą w sobotę. Należy zabrać ze sobą śpiwór oraz karimatę. W sobotę, 11 czerwca odbędzie się, podobnie jak w poprzednich edycjach Mini Grodziski Półmaraton „Słowaka”.

Nowością jest udział Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” w nowym projekcie biegowym pod nazwa  Orły Biegowe. Szczegóły można znaleźć na stronie www.orlybiegowe.pl.

Na koniec wiadomość najważniejsza!!!
Są jeszcze wolne miejsca na liście startowej.

Drodzy przyjaciele i sympatycy Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” macie niepowtarzalną okazję aby bez problemów zapisać się na listę startową, co w przypadku naszego półmaratonu nie jest wcale takie oczywiste. Zapraszamy serdecznie także tych biegaczy, którzy jeszcze nie startowali w Grodzisku Wielkopolskim, macie szansę bezproblemowego zapisania się na nasz półmaraton. Przypuszczamy, że w roku przyszłym już tak łatwo nie będzie.

 

 

 

Languages »