previous arrow
next arrow
Slider

Eilish McColgan brytyjska mistrzyni wyzywa uczestników World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 na pojedynek na 5000m


Przygotuj się do rywalizacji w World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 razem z największymi gwiazdami lekkiej atletyki. Tym razem wyzwanie rzuca Eilish McColgan, wielokrotna złota medalistka mistrzostw Wielkiej Brytanii.


W ramach przygotowań do rywalizacji na dystansie półmaratonu organizatorzy mistrzostw świata zachęcają wszystkich do zmierzenia się z gwiazdami lekkiej atletyki. Dzięki aplikacji All You Need Is Running zawodnicy mają dostęp do szeregu wyzwań biegowych z udziałem utytułowanych lekkoatletów.
Na początek przygotowań zaproponowaliśmy biegaczom wyzwanie „Pierwsza mila z Sebastianem Coe”. Uczestnicy mieli więc okazję spróbować swoich sił na koronnym dystansie obecnego szefa Międzynarodowej Federacji Lekkoatletycznej, czyli 1600 metrów. Teraz wydłużamy trasę, zachęcamy do pokonania 5000 metrów i wirtualnego pojedynku z najlepszą obecnie brytyjską zawodniczką Eilish McColgan – mówi Michał Drelich, szef Komitetu Organizacyjnego.


Wyzwanie „5K Pokonaj swój rekord życiowy z Eilish McColgan” rozpoczyna się w poniedziałek 10 sierpnia i potrwa do 23 sierpnia 2020 r. Bezpłatna rejestracja i więcej informacji znajduje się na www.AllYouNeedIsRunning.com. Do udziału w rywalizacji zachęca brytyjska mistrzyni.

W nadchodzących tygodniach dystans do przebiegnięcia, w ramach kolejnych wyzwań, będzie się zwiększał. Wszystko to, by zawodnicy mogli jak najlepiej poradzić sobie 17 października podczas World Athletics Half Marathon Championships biegu masowym oraz wirtualnym. Wyzwania biegowe przygotowujące zawodników do pokonania półmaratonu są oczywiście bezpłatne. Za każdy zsynchronizowany z aplikacją przebiegnięty kilometr biegacze otrzymują 10 punktów, które mogą wymienić na monety uprawniające do preferencyjnych cen na oficjalne koszulki z logo zawodów oraz inne gadżety.

Organizatorzy przypominają również, że decyzja odnośnie organizacji masowego biegu konwencjonalnego w ramach World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 zostanie podjęta do końca sierpnia. Jednak niezależnie od tego, nową inicjatywą Światowej Federacji Lekkoatletycznej oraz Lokalnego Komitetu Organizacyjnego jest organizacja największego na świecie półmaratonu w formule wirtualnej.

Więcej informacji dotyczących biegu wirtualnego World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 można znaleźć na stronie www.AllYouNeedIsRunning.com.

Kontakt:
Łukasz Maleszewski PR Manager,
Sport Evolution
Mobile: +48 791 468 288
Email: lukasz.maleszewski@sportevolution.pl
Piotr Jakóbik
Marketing Director, Sport Evolution
Mobile: +48 511 291 080
Email: piotr@sportevolution.pl

Languages »