previous arrow
next arrow
Slider

Ekstremalne emocje w Warszawie, czyli Runmageddon nad Zalewem Bardowskiego

Już w najbliższy weekend przeszkodowe hity i konstrukcyjne nowości staną na trasach Runmageddonu nad Zalewem Bardowskiego w Warszawie. Co tam będzie się działo? Póki co wie to tylko organizator. Jednak zaspokajając ciekawość fanów ekstremalnych wyzwań, ujawnia klika szczegółów dotyczących topowych przeszkód i harmonogramu.

 

 

Warszawski Runmageddonu zapowiada się ekscytująco. Dzieci, młodzież, dorośli i rodzinne zespoły będą mogły zmierzyć się z wymyślnymi trasami i przeszkodami najpopularniejszego w Polsce ekstremalnego biegu przez przeszkody. Na trasach dla dorosłych staną nowości. Spektakularne DNA stanowiące uchwyty, po których trzeba przejść, trzymając się tylko rękoma. Wymagający Toroz ze swoimi kulkami, które zweryfikują siłę chwytu zawodników. Równoważnia, która sprawdzi koordynację ciała i umiejętność utrzymania równowagi. Błotniste doły, których po prostu nie może zabraknąć nad Zalewem Bardowskiego w Warszawie i co najistotniejsze po roku przerwy na tory Runmageddonu wróci, dosłownie mrożąca krew w żyłach, Lodowa (kontener z lodowatą wodą). Na dystansie formuły KIDS, mali bohaterowie będą mierzyć się z dywanem z opon, okopami. Przejdą przez mostek tybetański, wespną się na ścianę z opon, skoczą na linie mini-indiany, pokonają sieci wdowy i wejdą do jamy smoka. Zaś młodzież startująca w Runmageddonie dostanie niezły wycisk, biegając pętle z belką, trylinką, przerzucając opony, czołgając się pod zasiekami i siatkami, przeskakując doły i pokonując wodne okopy. Atrakcji i sportowych wyzwań nie zabraknie także dla dzieci skakać, wspinać, wisieć, leżeć, wstawać oraz brnąć w wodzie i bagnie. Jedno jest pewne to wspólna przygoda na pewno ich zespoli i sprawi, że będą mieli co wspominać przez lata.

 

Harmonogram wydarzenia

Runmageddon Warszawa zaplanowany jest na dwa dni. W sobotę rano o 7:40 wy-startują biegacze zawodowi w serii Elite formuły Rekrut, którzy ścigać się będą o najlepszy czas. Następnie, przyjdzie pora na najliczniejsze serie OPEN, w których wystartować może każdy, kto chce pokonać swoje ograniczenia i zawalczyć o lep-szą wersję siebie. Uczestnicy formuły Rekrut (6 km i 30 przeszkód) startować będą między 8:00 a 14:30. Od 17:00 do 18:00 zdobywać ekstremalne doświadczenie będą debiutanci formuły Intro (3 km i 15 przeszkód). Od 10:20 do 13:40 startować będą dzieci, a o godzinie 16:00 i 16:15 zapowiadany jest bieg dla juniorów. Wieczór upłynie w blasku ognia i latarek, gdyż o 21:30 i 21:45 na linie startu staną fani nocnych wrażeń – uczestnicy Nocnego Rekruta. W niedzielę na trasy wybiegną Ci najwytrwalsi, którzy chcą poznać 12 km i 50 przeszkód oraz dzieci i rodziny. W godzinach 8:00-12:15 trwać będą serie formuły Classic. Pierwsi wystartują zawodnicy Elite a po nich przyjdzie czas na serię Open. Od 10:00 do 13:40 na torach Runmageddonu bawić się będą dzieci, a 0 15:30 rozpocznie się Runmageddon Family.

Na warszawski event można nadal zapisać się przez stronę Organizatora, czyli www.runmageddon.pl i dołączyć do wspomnianych serii lub tych, które odbywają się o najbardziej preferowanej porze. Dla niezdecydowanych istnieje także możliwość zapisów podczas trwania wydarzenia, w ramach dostępnych miejsc.
Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
698 555 835

Languages »