previous arrow
next arrow
Slider

Emocjonujący Runmageddon wraca do Ostrołęki!

Dzieci, młodzież oraz dorośli w dniu 6 sierpnia będą mogli wziąć udział w fantastycznym, sportowym wyzwaniu. Runmageddon, najpopularniejszy w Polsce bieg z przeszkodami trafi do Ostrołęki, gdzie poprowadzone zostaną trasy dwóch formuł. Szykuje się wspaniała zabawa!

 

Kto w zeszłym roku spróbował smaku Runmageddonu, ten z pewnością wróci na jego trasy. Ta ekstremalna zabawa przyciąga nie tylko fanów sportowych wyzwań, ale kusi przygodą każdego, kto po prostu lubi miło i aktywnie spędzać wolny czas. Runmageddon w Ostrołęce odbędzie się już po raz drugi i z pewnością zaskoczy jej mieszkańców nowymi, pełnymi przeszkód trasami. Chętni, którzy chcą spędzić niezapomnianą sobotę, powinni wpisać sobie dzień 6 sierpnia w kalendarz. To właśnie wtedy dzieci w wieku od 4 do 11 lat będą ścigać się na trasie formuły Kids. Trasa dla najmłodszych zostanie dostosowana do startujących grup wiekowych, tak by i ci mniejsi i więksi mogli świetnie się bawić. Osoby po 16 roku życia bedą mogły pokonać 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami w serii Open „dla każdego”. Zaś dla zawodników specjalizujących się w biegach przeszkodowych dedykowana będzie seria Elite, w której będą rywalizować z biegaczami z całej Polski.

W wydarzeniu rozegrane zostaną także mistrzostwa Ostrołęczan. Mieszkaniec Ostrołęki, który najszybciej pokona 6 kilometrów i 30 przeszkód zdobędzie specjalny puchar i symboliczne nagrody.

 

Co czeka startujących?

Już samo wyjście do strefy startowej odmieni startujących. Tam wezmą udział w około 10 minutowej rozgrzewce, gdzie przed biegiem rozgrzeją swoje mięśnie, by ruszyć ku nowej przygodzie. Następnie, zaznają smak piachu, błota i wody oraz wygrają ze swoimi obawami, pokonując zmyślne przeszkody. Nieważne czy zrobią to z pomocą innych czy sami, ważne, że przeć będą do przodu, by na mecie cieszyć się zwycięstwem, medalami i zrobić symboliczne zdjęcie na ściance.

 

Do udziału w wydarzeniu zapisać się można do dnia 5 sierpnia, do godziny 12:00 przez stronę www.runmageddon.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Karina Cywińska
PR Manager
| mobile: +48 698 555 835
| karina.cywinska@runmageddon.pl
| www.runmageddon.pl

________________________________________________________________________

Runmageddon jest największym w Polsce cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia – Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do wzięcia udziału w sportowej przygodzie całe rodziny, tworząc Runmageddon Family.

Languages »