previous arrow
next arrow
Slider

Festiwal Biegów – Bieganie 365. Pobierz APLIKACJĘ MOBILNĄ i biegaj cały rok!

Aktualności ze świata biegania, rozbudowany kalendarz imprez, planer startów, biegi w Krynicy na wyciągnięcie… telefonu z kieszeni! W sklepach Google Play oraz App Store zadebiutowała APLIKACJA MOBILNA Festiwal Biegów – Bieganie 365. – Z nami nie przegapisz żadnej biegowej imprezy w regionie i całej Polsce! – obiecują twórcy aplikacji z Fundacji „Festiwal Biegów”, organizatora dorocznego święta biegów w Krynicy-Zdroju.

Festiwal Biegów – Bieganie 365 to mobilny kanał portalu www.FestiwalBiegow.pl. To jedyne tak obszerne ilościowo i geograficznie oraz aktualne medium biegowe w Polsce. Treść serwisu to m.in. kalendarz imprez biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, zapowiedzi, wyniki i relacje oraz klipy wideo i galerie zdjęć z wydarzeń w całej Polsce. Ponadto strona oferuje plany treningowe oraz porady dietetyczne dla osób aktywnych, testy sprzętu, konkursy z nagrodami…. i wiele wiele więcej!

Grzegorz Rogowski, redaktor naczelny portalu www.FestialBiegow.pl:
Jesteśmy najczęściej i najobszerniej aktualizowanym internetowym medium o bieganiu w Polsce! Nasi dziennikarze i współpracownicy obecni są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego dla biegaczy, walkerów czy triathlonistów, a w cyklu dziennym przygotowujemy kilkadziesiąt nowych publikacji i wpisów do kalendarza wydarzeń. Jako jedyni w Polsce działamy przez 365 dni w roku, także w weekendy i święta!

Aplikacja zwiera trzy główne zakładki i szereg funkcjonalności:
Wiadomości – zakładka grupuje aktualności i ciekawostki dot. biegów w Polsce i na świecie oraz biegaczy – elity, ale przede wszystkim amatorów, którzy w bieganiu czy nordic walking znaleźli hobby czy sposób na poprawę stanu zdrowia. W łatwy sposób możecie podzielić się ze znajomymi interesującymi Was treściami (udostępnić na facebooku, wysłać e-mailem, wiadomością SMS itp.) czy utworzyć zestawienie ulubionych wpisów (np. z planami treningowymi) – dostępnych w dowolnym momencie za naciśnięciem jednego tylko przycisku. Dzięki powiadomieniom możecie otrzymywać – wprost na swój telefon! – najważniejsze informacje dnia czy tygodnia.
Kalendarz imprez – zakładka zawiera obszerne i na bieżąco aktualizowane zestawienie wydarzeń biegowych, nordic walking, triathlonowych i rowerowych, z uwzględnieniem najważniejszych aspektów imprezy (miejsce, dystans, organizator, atest trasy, punkty doświadczenia ITRA) czy użytecznych linków (rejestracja, regulamin, strona internetowa, fanpage, itd.). Unikalną cechą zakładki jest moduł „Moje starty”, dzięki któremu – po uprzedniej rejestracji – możecie stworzyć swój własny, spersonalizowany kalendarz startów! A my będziemy automatycznie przesyłać Wam wyniki tych wydarzeń oraz najważniejsze informacje z nimi związane!
Festiwal Biegów – zakładka dedykowana naszemu autorskiemu wydarzeniu – TAURON Festiwalowi Biegowemu w Krynicy-Zdroju. To jedno z największych, a przy tym najwszechstronniejszych wydarzeń dla miłośników aktywności fizycznej w Polsce. Rokrocznie w małopolskim uzdrowisku pojawia się ok. 20 tys. osób, by rywalizować i bawić się w blisko 30 konkurencjach. Imprezie towarzyszą spotkania z gwiazdami sportu, warsztaty i seminaria dla biegaczy, strefy aktywności, koncerty. Zakładka zawiera najistotniejsze informacje dot. imprezy w Krynicy a także naszej działalności, realizowanej przez cały rok w ramach Fundacji „Festiwal Biegów”.
Grzegorz Rogowski:
Aplikacja Festiwal Biegów to zawsze aktualne źródło wiedzy o polskich biegach i biegaczach, wydarzeniach biegowych w Europie i na świecie, rekordach, biegowych ciekawostkach… Korzystając regularnie z narzędzia zanurzycie się w świat biegowej rywalizacji i zabawy! Do czego gorąco zachęcam!

Aplikacja Festiwal Biegów – Bieganie 365 dostępna jest w sklepach Google Play (wersja na system Android) oraz AppStore (iOS).
Aplikacja jest całkowicie bezpłatna!

POBIERZ APLIKACJĘ:
Wersja Android:
>> https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.festiwalbiegow.app
Wersja iOS:
>> https://apps.apple.com/us/app/festiwal-bieg%C3%B3w-bieganie-365/id1491983433

źródło: Fundacja „Festiwal Biegów”

Languages »