previous arrow
next arrow
Slider

GRAND PRIX GDYNI 2020 Ruszyły zapisy na Bieg Urodzinowy!

Ruszyła rejestracja na Bieg Urodzinowy, inaugurujący cykl Grand Prix Gdyni 2020. Impreza odbędzie się 16 lutego 2020 roku, a biegacze mają do wyboru dwa dystanse – 5 i 10 km. Nadal można też zapisać się na cały cykl czterech imprez i skompletować kolekcjonerski zestaw medali.

Bieg Urodzinowy upamiętnia nadanie Gdyni praw miejskich, które miało miejsce 10 lutego 1926 roku. Organizatorzy przygotowali kilka możliwości aktywnego świetowania urodzin miasta:
• biegi na dystansie 5 i 10 km;
• marsz nordic walking na dystansie 5 km;
• Dziecięcy Bieg Urodzinowy – dystanse od 250m do 2000m (dzieci i młodzież w wieku 3-16 lat).

Oba biegi odbędą się po atestowanych trasach, ze startem i metą na gdyńskim Skwerze Kościuszki. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a organizatorzy zachęcają do zapisania się na cały przyszłoroczny cykl Grand Prix Gdyni, aby skompletować kolekcjonerski zestaw pamiątkowych medali.

– Cykl Grand Prix Gdyni składa się z czterech biegów, ale dla posiadaczy karnetu na cały cykl, przygotowaliśmy dodatkowy, piąty medal, który będzie „spajał” medale z poszczególnych biegów w jedną całość. Na pewno będzie to wspaniała pamiątka dla wszystkich tych, którzy ukończą cały przyszłoroczny cykl – mówi Gabriel Zdrojewski, rzecznik prasowy Grand Prix Gdyni.

Grand Prix Gdyni 2020 składać się będzie z czterech dobrze już znanych biegów:
1. Bieg Urodzinowy – 16 lutego 2020 r.;
2. Bieg Europejski – 10 maja 2020 r.;
3. Bieg Świętojański (nocny) – 27 czerwca 2020 r.;
4. Bieg Niepodległości – 8 listopada 2020 r.

Rejestracja do startu prowadzona jest na platformie SlotMarket.pl, a cena pakietu startowego na Bieg Urodzinowy wynosi 50 zł (45 zł z Kartą Mieszkańca). Przy zakupie pakietu uczestnicy mogą skorzystać z dodatkowych usług w postaci grawerowania medalu, dostawy pakietu startowego do domu czy zdjęć finishera. Możliwe jest też dokonanie dowolnej wpłaty na rzecz klubu lekkoatletycznego WKS Flota Gdynia.

– Warto też wspomnieć o naszym nowym programie lojalnościowym. Rejestracja na Bieg Urodzinowy daje już 1000 pkt., a wykupienie karnetu aż 5000 pkt., które będzie można następnie wymienić na plecaki, odzież, czapeczki i różnego rodzaju gadżety z limitowanej serii Grand Prix Gdyni. Wystarczy wziąć udział w dwóch biegach, a nagrody już są w naszym zasięgu – przypomina Gabriel Zdrojewski.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.gpxgdynia.pl.


Kontakt:
Gabriel Zdrojewski
Rzecznik Prasowy Grand Prix Gdyni
Mobile: +48 791 468 288
Email: gabriel@sportevolution.pl

Languages »