previous arrow
next arrow
Slider

IRONMAN POLAND – Tomasz Karolak: IRONMAN w Polsce to poziom światowy

Tomasz Karolak to jeden z aktorów, który regularnie startuje w zawodach triathlonowych z serii IRONMAN w Polsce. Jak sam mówi, przede wszystkim ceni sobie niesamowitą atmosferę oraz profesjonalną organizację imprezy. Opowiedział nam o tym w krótkiej rozmowie.

​Tomasz Karolak to aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA. Znany jest z ról w takich filmach jak: „Listy do M.”, „Planeta singli”, „Porady na zdrady”. Fani seriali na pewno kojarzą niezapomniane postacie, które wykreował w „39 i pół”, czy „Rodzinka.pl”. Od kilku już lat Tomasz Karolak jest również zapalonym triathlonistą, który regularnie startuje w Gdyni oraz Warszawie w zawodach spod szyldu IRONMAN.

Startowałem w wielu zawodach IRONMANwspomina Tomasz Karolak.Najbardziej spektakularne są zawody w Gdyni, gdzie kibicuje tysiące ludzi, co wywołuje niesamowite wrażenia u wszystkich uczestników. Z racji tego, że jestem osobą rozpoznawalną, to jeszcze bardziej to przeżywam. Wiele osób zaczepia mnie na trasie i wykrzykuje np. „dawaj, dawaj”. Niesamowity jest też finisz na plaży miejskiej w okolicy Skweru Kościuszki. Atmosfera jest fantastyczna. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, to wiadomo, że spełnia ona najwyższe poziomy światoweprzyznaje.​

Film z udziałem Tomasza Karolaka zobaczycie TUTAJ

​Z okazji swojego okrągłego jubileuszu w 2021 roku, Tomasz Karolak ma bardzo ambitne marzenie.

W przyszłym roku w Gdyni będę obchodził swoje 50 urodziny mówi Tomasz Karolak.Wcześniej wystartuje w zawodach 5150 Warsaw, ale jest moim celem, marzeniem i trenuję, żeby wziąć udział w pełnym dystansie IRONMAN w Gdyni. To jest wielkie wydarzenie, że akurat w Gdyni będzie można pokonać cały dystans. To będzie niesamowitepodkreśla.

IRONMAN to największa na świecie seria zawodów triathlonowych dla zawodowców i amatorów. W 2021 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:
– Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw – 6 czerwca 2021;
– Citi Handlowy 5150 Warsaw – 6 czerwca 2021;
– IRONMAN Gdynia – 8 sierpnia 2021;
– Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – 8 sierpnia 2021.

Rejestracja na wszystkie te wydarzenia odbywa się na platformie: SlotMarket.pl.
Więcej informacji o zawodach IRONMAN w Polsce: www.ironmangdynia.pl oraz www.ironmanwarsaw.com.

Łukasz Maleszewski
PR Manager
+48 791 468 288
lukasz.maleszewski@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik
Marketing Director
+48 511 291 080
piotr@sportevolution.pl

Languages »