previous arrow
next arrow
Slider

Jaworzno 15 km i 10 km-  aktualności

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do piętnastki w Jaworznie, która odbędzie się w sobotę 24 września  wraz z Biegiem Rekreacyjnym na 10 km. Zapisy powolutku, ale systematycznie spływają i trzeba mieć na uwadze, że limit  został ustalony na 500 osób łącznie w obydwu biegach.

Już odlewane są okolicznościowe medale, a koszulka wkrótce zostanie zlecona do realizacji.

Zawodnicy jak zawsze dostaną do dyspozycji cały piłkarski stadion wraz z murawą, miejsca parkingowe, z których do biura zawodów nie ma dalej niż 100 metrów i których dla nikogo nie zabraknie, całe zaplecze z szatniami i prysznicami, zadaszoną trybunę z miejscami siedzącymi podczas ceremonii dekoracji oraz możliwość komfortowej regeneracji na wypielęgnowanej zielonej trawce boiska piłkarskiego.

W dniu biegu z pewnością zainteresowaniem będzie się cieszyć konkurs w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD.

Na szczególną uwagę zasługuje udział naszej imprezy w większym przedsięwzięciu- w Triadzie Trójkąta Trzech Cesarzy. Kto wystartuje w Jaworznie, następnie za 2 tygodnie w Memoriale Nabrdalika w Sosnowcu i za kolejne 2 tygodnie w Biegu Chromika w Mysłowicach to skompletuje 3 piękne medale Triady i otrzyma ekspozytor do ich zamocowania. Mysłowice już otworzyły zapisy , a Sosnowiec w przeciągu kilku dni również powinien uruchomić panel zgłoszeniowy.

O Triadzie można poczytać na naszej stronie biegu- jest tam regulamin jej zdobycia oraz ciekawe historyczne podłoże tej idei.

Przypominamy:

– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do  15 września lub wyczerpania limitu ,

– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub  www.maratonypolskie.pl

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA – NAPRAWDĘ WARTO !!!

Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.

 

 

 

 

 

 

Languages »