previous arrow
next arrow
Slider

Jaworzno 15 km i 10 km-  trwają zapisy

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna. W sobotę 24 września odbędzie się kolejna edycja,  Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Kolejny raz wprowadzamy również mniejszy dystans- można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 10 km startując razem z głównym biegiem. Zapisy trwają- panel otwarty jest od 1 kwietnia.

Na uczestników obydwu biegów czekają:  koszulka techniczna, odlewany medal ,  konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy. Baza biegu, start i meta będą zlokalizowane na największym w mieście stadionie piłkarskim.   W całej imprezie został wprowadzony limit 500 osób .

Nasz impreza jest częścią większego przedsięwzięcia-  TriadyTrójkąta Trzech Cesarzy. Kto wystartuje w Jaworznie, następnie za 2 tygodnie w Memoriale Nabrdalika w Sosnowcu i za kolejne 2 tygodnie w Biegu Chromika w Mysłowicach to skompletuje 3 piękne medale Triady i otrzyma ekspozytor do ich zamocowania.

O Triadzie można poczytać na naszej stronie biegu- jest tam regulamin jej zdobycia oraz ciekawe historyczne podłoże tej idei.

Przypominamy:

– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do  15 września lub wyczerpania limitu ,

– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub  www.maratonypolskie.pl

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA – NAPRAWDĘ WARTO !!!

 

                  Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.

 

 

 

 

 

 

 

Languages »