previous arrow
next arrow
Slider

Jaworzno- 15 km. Zbliża się koniec zapisów internetowych

Wciąż trwają zapisy do kolejnej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Impreza zbliża się wielkimi krokami- start 31 sierpnia. Również w tym roku został wprowadzony mniejszy dystans- można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem. Zapisy internetowe wciąż działają i jest jeszcze sporo miejsc do wyznaczonego limitu uczestników, ale trzeba pamiętać, że w dniu 23 sierpnia możliwość tańszych zgłoszeń elektronicznych zostanie zamknięta. Dla spóźnialskich możliwość zapisów w dniu imprezy, ale trzeba pamiętać, że wtedy jest drożej. Prognozy pogody zapowiadają w dniu imprezy umiarkowana temperaturę ok.23 stopni co jest dobrą informacją dla biegaczy. Na trasie 15 km będą 4 punkty wydawania wody i jeden zraszacz obsługiwany przez miejscową jednostkę OSP.

Na uczestników obydwu biegów czekają: koszulka techniczna, medal odlewany techniką ciśnieniową z elementami emaliowanymi, konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i niezapomniane emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy.
Zgodnie z regulaminem opłata startowa w wysokości 40,- zł obowiązuje do 23 sierpnia, w dniu imprezy koszt udziału jest wyższy- 60,- zł.

Parkingi dla uczestników – przed stadionem piłkarskim zostaną wyznaczone miejsca parkingowe dla uczestników biegu co pozwoli na bezpłatne pozostawienie samochodu w samym centrum sportowej imprezy. Dojazd do stadionu jest komfortowy z każdego kierunku, gdyż znajduje się on tuż przy trasie śródmiejskiej DK 79 Katowice-Kraków
Szczegóły dotyczące jaworznickiej piętnastki znaleźć można na stronie internetowej www.bieg.mckis.jaw.pl
Przypominamy:
– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do 23 sierpnia lub wyczerpania limitu,
– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 23 sierpnia poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub www.maratonypolskie.pl

Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA – NAPRAWDĘ WARTO !!!

Languages »