previous arrow
next arrow
Slider

Jest o co walczyć – 54 tysięcy złotych czeka na najlepszych Runmageddończyków

Nagrody pieniężne o łącznej wartości 54 000 złotych czekają na najlepszych zawodników, którzy rywalizują ze sobą w ramach Ligi Elite. Finał rywalizacji rozegra się już 9 maja br. w Poznaniu. Zawodnik, któremu udało się zebrać największą liczbę punktów, stanie na 1 miejscu i zgarnie 20 tysięcy złotych!

Już za miesiąc, 9 maja br., w niedzielę, na poznańskim Hipodromie odbędzie się finał, trwającej od 2020 roku Ligi Elite. Na profesjonalnych biegaczy czeka ekscytująca rywalizacja o chwałę i zastrzyk gotówki. Walka o zgarnięcie ostatnich punktów pozwalających na wskoczenie na premiowane finansowo miejsca będzie toczyć się na 10 kilometrowej trasie z 50 przeszkodami. Łączna pula nagród to 54 tysiące złotych, z czego 20 tysięcy trafi do zwycięzcy, a następni w kolejności otrzymają po 10 i 5 tysięcy. Zawodnicy z miejsc 4 i 5 wygrają 2 tysiące złotych, a 6-10 1,5 tysiąca. Ostatnie premiowane pozycje mogą liczyć na wygraną w wysokości 500 zł. Więcej o zasadach Ligi Elite Runmageddonu przeczytać można na stronie: http://bit.ly/2HyIGhL.

Podczas wydarzenia w Poznaniu na torze Runmageddonu staną także fani ekstremalnych biegów z przeszkodami startujący w serii Open, czyli dla wszystkich. Wystartują oni w wyjątkowej formule finałowej, również na trasie 10 kilometrów najeżonej 50 przeszkodami. Uczestnicy serii Open nastawieni są na zabawę i przeżycie przygody. Tutaj nie liczy się najlepszy czas ani umiejętność pokonanie każdej przeszkody. Uprawnione do startu w Finale Ligi Runmageddonu są osoby, które w roku 2020 lub 2021 pokonały choć jeden ekstremalny bieg z przeszkodami w formule Rekrut, zdobywając tym samym dwa punkty w klasyfikacji ogólnej.

Do udziału w Runmageddonie Poznań oraz Finale Ligi zapisać się można do dnia 7 maja go godziny 15:00 poprzez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/final-ligi-runmageddonu-poznan-08-05-2021.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
698 555 835

Languages »