previous arrow
next arrow
Slider

Jubileuszowe Jaworzno 15 km i 10 km- aktualności

Przypominamy, że cały czas trwają zapisy do jubileuszowej piętnastki w Jaworznie, która odbędzie się w sobotę 25 września wraz z Biegiem Rekreacyjnym na 10 km. Zapisy powolutku, ale systematycznie spływają i w tej chwili pozostało tylko 180 miejsc do ustalonego limitu 400 osób.

Z okazji okrągłego jubileuszu już przygotowywany jest okolicznościowy ręcznik sportowca z mikrofibry, odlewane są medale, a koszulka już wkrótce zostanie zlecona do realizacji.

W dniu biegu z pewnością zainteresowaniem będzie się cieszyć konkurs w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD.

Na szczególną uwagę zasługuje udział naszej imprezy w większym przedsięwzięciu – w Triadzie Trójkąta Trzech Cesarzy. Kto wystartuje w Jaworznie, następnie za 2 tygodnie w Memoriale Nabrdalika w Sosnowcu i za kolejne 2 tygodnie w Biegu Chromika w Mysłowicach to skompletuje 3 piękne medale Triady i otrzyma ekspozytor do ich zamocowania. Mysłowice już otworzyły zapisy , a Sosnowiec w przeciągu kilku dni również powinien uruchomić panel zgłoszeniowy.
O Triadzie można poczytać na naszej stronie biegu- jest tam regulamin jej zdobycia oraz ciekawe historyczne podłoże tej idei.

Przypominamy:
– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do 15 września lub wyczerpania limitu ,
– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub www.maratonypolskie.pl

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA – NAPRAWDĘ WARTO !!!

Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.

Languages »