previous arrow
next arrow
Slider

Jubileuszowe Jaworzno 15 km i 10 km- trwają zapisy

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna. W sobotę 25 września odbędzie się kolejna edycja, tym razem jubileuszowa- 25 Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Kolejny raz wprowadzamy również mniejszy dystans – można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 10 km startując razem z głównym biegiem.

Na uczestników obydwu biegów czekają: koszulka techniczna, odlewany medal , konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy. Baza biegu, start i meta będą zlokalizowane na największym w mieście stadionie piłkarskim. Z oczywistych powodów wprowadzony został limit 400 osób .

Zapisy trwają od 1 lipca, idą sprawnie i na liście jest już ponad 140 osób. Z okazji jubileuszu będzie kilka nowości- pamiątkowy ręcznik biegacza z mikrofibry oraz udział naszej imprezy w większym przedsięwzięciu- w Triadzie Trójkąta Trzech Cesarzy. Kto wystartuje w Jaworznie, następnie za 2 tygodnie w Memoriale Nabrdalika w Sosnowcu i za kolejne 2 tygodnie w Biegu Chromika w Mysłowicach to skompletuje 3 piękne medale Triady i otrzyma ekspozytor do ich zamocowania.

O Triadzie można poczytać na naszej stronie biegu- jest tam regulamin jej zdobycia oraz ciekawe historyczne podłoże tej idei.

Przypominamy:
– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do 15 września lub wyczerpania limitu,
– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub www.maratonypolskie.pl

ZAPRASZAMY DO JAWORZNA – NAPRAWDĘ WARTO !!!

Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.

Languages »