previous arrow
next arrow
Slider

Już dziś dołącz do Mainova Frankfurt Marathon!

Przed nami bieg w wyjątkowej scenerii, współtworzonej przez niemieckie drapacze chmur i zarazem pogoń za mottem Mainova Frankfurt Marathon: #runtheskyline. Zachwyć się niepowtarzalnym biegowym przeżyciem w niedzielę, 31 października 2021 roku! Trasa jest szybka. Atmosfera fantastyczna. Linia mety – przytłaczająca.

FRANKFURT, 30.10.2016, Mainova Frankfurt Marathon 2016 , Foto: Alexander Heimann / Vollformat Fotografie Dziemballa Heimann UG, Schäfergasse 5, 65428 R`heim, Fon 0177-5626350, Bankverbindung Kreissparkasse Gross Gerau BLZ. 50852553 , KTO. 16003352. Alle Honorare zzgl. 7% MwSt.
Steuer NR: 02137830174

Każdego roku płaska trasa przyczynia się do osiągania rekordowych czasów. Można biec we Frankfurcie w najróżniejszy sposób – podczas biegu uczestnicy mają możliwość zobaczenia imponującego miejskiego pejzażu z różnych perspektyw. Zespoły i konferansjerzy kreują na trasie atmosferę, której nie da się opisać. Organizatorzy koncentrują się na krótkich dystansach między poszczególnymi rewirami biegowego miasteczka. Tylko kilka metrów dzieli biuro zawodów od przechowalni bagażu, start od mety i prysznice od punktu odnowy biologicznej. Dzięki bogatemu wyborowi hoteli we Frankfurcie, nie ma potrzeby przeznaczania wielkich ilości czasu na przejazdy przed lub po biegu. Za dobrą organizację, Mainova Frankfurt Marathon został nagrodzony przez organizację World Athletics Złotą Odznaką (Gold Label) dla biegów ulicznych. Dla osób odpowiedzialnych za bieg niezwykle istotnym zagadnieniem jest także zrównoważony rozwój. W 2014 roku wydarzenie zostało nagrodzone przez Stowarzyszenie AIMS “Zieloną Nagrodą” i wybrano je najbardziej zielonym maratonem świata. To najlepsze przesłanki, aby napisać tu historię swojego sukcesu.

Fvorab

Dla wielu Mainova Frankfurt Marathon to także solidny koniec sezonu. Najstarszy niemiecki miejski maraton znów będzie prowadził uczestników przez czerwony dywan w imponującej hali. Frankfurcki “Gudd Stubb” to miejsce, gdzie najprawdopodobniej można znaleźć najbardziej zjawiskową linię mety na świecie. Nastrój jest wyjątkowy bez względu czy dotrzesz do mety po dwóch, czy po sześciu godzinach.

Zarówno elita, jak i biegacze – amatorzy mogą się świetnie odnaleźć w Mainova Frankfurt Marathon. Każdy, kto wątpi, czy da radę przebiec cały dystans, może wystartować w sztafecie maratońskiej, firmowanej przez Generali. Minimaraton i inne biegi dla dzieci w wieku od 5 do 17 lat (a także dla jeszcze młodszych) też odbywają się w w tym samym miejscu. Ich uczestników czeka równie ciepłe przyjęcie jak dorosłych biegaczy. Natomiast każdy, kto chciałby przebiec 5 kilometrów na zamkniętych drogach dzień wcześniej, w sobotę, powinien dotrzeć na start “Biegu Precla”, wspieranego przez interAir.

Najpopularniejszy miejski maraton w Niemczech to niezapomniane przeżycie dla całej rodziny.
#runtheskyline
ZAPISY
Zdjęcia: Mainova Frankfurt Marathon

Languages »