previous arrow
next arrow
Slider

Już w niedzielę w Lesznowoli Bieg po Dynię!

Jesienna aura na dobre zagościła już za naszymi oknami, a to oznacza kolejną edycję biegowego święta w Lesznowoli. Już w najbliższą niedzielę, 17 października, zapraszamy dzieci i dorosłych do startu w tradycyjnym Biegu po Dynię. Na uczestników czeka: fantastyczna atmosfera, pamiątkowa koszulka, a na mecie oprócz medalu, pyszna i zdrowa zupa dyniowa!

Październik to dla wielu biegaczy ostatni miesiąc przed zasłużonym odpoczynkiem i snuciem przyszłorocznych planów startowych. Idealną okazją, by w niepowtarzalnej atmosferze, aktywnie i na sportowo zakończyć rywalizację w 2021 roku, jest Bieg po Dynię organizowany w Lesznowoli. O godz. 12:00 na stadionie, w tej podwarszawskiej miejscowości, rozpocznie się bieg na dystansie głównym, czyli na 5 kilometrów. Jednak już dwie godziny wcześniej będziemy świadkami ogromnych sportowych emocji, które dostarczą najmłodsi biegacze. W zależności od wieku, dzieci będą startować na dystansach od 100 do 1000 metrów. Pełen program zawodów dostępny jest TUTAJ.

Biegowi po Dynię towarzyszy w tym roku akcja charytatywna. W trakcie rejestracji na bieg przez portal SlotMarket.pl, uczestnicy rywalizacji mają okazję przekazać dowolną kwotę pieniędzy na rzecz Fundacji Zdrowia i Kultury „Kochaj życie”. Celem fundacji jest niesienie pomocy dzieciom z poważnymi problemami ortopedycznymi. Fundacja powstała w 2007 roku, a jej założycielom przyświeca chęć wspieranie osób potrzebujących, zwłaszcza niepełnosprawnych, z poważnymi, trudno uleczalnymi schorzeniami. Fundacja pomaga również szpitalom i placówkom medycznym. Wspiera młodych, utalentowanych lekarzy oraz rehabilitantów, finansując im możliwości odbywania profesjonalnych szkoleń zarówno w kraju jak i za granicą. Uczestnicząc w Biegu po Dynię możemy więc nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również pomóc i wesprzeć osoby potrzebujące.

 

Zapisy na Bieg po Dynię odbywają się na platformie SlotMarket.pl i trwają do najbliższej środy 13 października. Start i meta rywalizacji znajduje się na stadionie w Lesznowoli. Każdy uczestnik Biegu po Dynię otrzyma w pakiecie startowym koszulkę, a na mecie na wszystkich czekać będzie pamiątkowy medal oraz smaczna i zdrowa zupa dyniowa.


Więcej informacji oraz zapisy na www.SlotMarket.pl.

Sport Evolution

Sport Evolution to wiodąca agencja marketingu sportowego w Polsce, specjalizująca się w kompleksowej organizacji masowych imprez sportowych: biegowych, kolarskich i triathlonowych. Agencja posiada wyłączną licencję IRONMAN® Triathlon Series, IRONMAN® 70.3® Triathlon Series i 5150™ Triathlon Series w Polsce. Zespół agencji tworzył także trzon Komitetu Organizacyjnego World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. W swoim portfolio, poza imprezami IRONMAN, agencja posiada m.in. kolarskie klasyki dla amatorów Gran Fondo Series, coroczny Gdynia Półmaraton oraz inne imprezy biegowe. Firma angażuje się też w projekty o charakterze charytatywnym, w tym m.in. Bieg Na Szczyt RONDO 1 oraz Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą”. Więcej informacji: www.sportevolution.pl.

Kontakt:
Łukasz Maleszewski PR Manager, Sport Evolution

Mobile: +48 791 468 288

Email: lukasz.maleszewski@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik
Marketing Director, Sport Evolution
Mobile: +48 511 291 080
Email: piotr@sportevolution.pl

Languages »