Slider

Kids/Junior Championship – przeszkodowa rywalizacja dla najmłodszych

Po raz pierwszy w historii Runmageddonu dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w dedykowanych dla nich Mistrzostwach Biegów OCR. Runmageddon wraz z czeskim partnerem Gladiator Race w dwóch zaplanowanych wydarzeniach: Milovice (1-3.05) i Liberec (24-26.07) przygotują prawdziwą ekstremalną rywalizacje, do udziału w której zachęcają najmłodszych fanów biegów przeszkodowych.

 

To będą prawdziwie ekscytujące mistrzostwa. Startujący podzieleni zostaną na 3 kategorie wiekowe. W pierwszej z nich zmierzą się dzieci w wieku 6-7 lat oraz 8-9 lat. Ich zadanie polegać będzie na przebiegnięciu 1 kilometra z 10 przeszkodami. Druga kategoria obejmie startujących między 10 a 13 rokiem życia. Ci staną w szranki na trasie dwóch kilometrów z 10 utrudnieniami. Mali zawodnicy będą mierzyć się z dziecięcym Multirigiem, Ścianą z opon i ścianką wspinaczkową oraz równoważnią, a także liną do wspinania.

Trzecia grupa tzw. Juniorzy w wieku 14-17 lat rywalizować będą na dystansie 3 kilometrów, gdzie staną zarówno przeszkody dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zawodnicy ścigać się będą w kilkuosobowych grupach, w odstępach kilkunastosekundowych. 3 najszybszych chłopców i 3 najszybsze dziewczynki z każdej kategorii zostaną nagrodzeni. W mistrzostwach udział będzie mogło wziąć każde dziecko urodzone między 2003 a 2014 rokiem. Kids i Junior Championship to wydarzenie międzynarodowe współorganizowane przez Runmageddon razem z czeskim partnerem OCR Gladiator Race. Każdy uczestnik dostanie pamiątkowy medal mistrzostw, a zwycięzcy zdobędą vouchery na start w Runmageddonie, nagrody rzeczowe od sponsorów biegu i statuetki.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Consultant
| mobile: +48 698 555 835
| karina.cywinska@runmageddon.pl
| www.runmageddon.pl

Languages »