previous arrow
next arrow
Slider

„Kino z charakterem” – nowy projekt Runmageddonu

 

Runmageddon potwierdza, że z każdą przeszkodą można sobie poradzić, a jej pokonanie może być niezwykle inspirujące. Zapowiada start nowego projektu pt. „Kino z cha-rakterem”, które zapewni Polakom emocje, mocne wrażenia i wspaniałą atmosferę prosto z wygodnego, samochodowego fotela.

-Przeszkody są po to by je pokonywać, a do tego mogą jeszcze inspirować do realizacji nowych projektów – mówi Jaro Bieniecki, założyciel i pomysłodawca najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami Runmageddon. -Nie możemy póki co organizować eventów, na które czeka tysiące Polaków, ale możemy zaprosić ich do udziału w nowej, emocjonującej rozrywce.


Runmageddon w dniu 11 maja br. na swoim fanpage’u ogłosił, że startuje z nowym projek-tem. Proponuje Polakom zupełnie inny wymiar rozrywki, który dostarczy im niezapomnia-nych emocji. „Kino z charakterem”, bo o nim mowa, to propozycja dla fanów dobrych fil-mów, mocnych wrażeń, niesamowitej atmosfery i samochodów. -Nasz „Multipleks na kół-kach” to najlepsze filmy na wielkich ekranach, w sześciu polskich miastach i możliwość oglądania ich prosto z wygodnych, samochodowych foteli- opowiada Bieniecki. Samocho-dowe kino by Runmageddon to projekt stworzony na miarę obecnej sytuacji epidemicznej. Wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi odważnych, ambitnych, szukających wrażeń i chcą-cych czerpać z życia jeszcze więcej. -Tworząc „Kino z charakterem”, chcemy zapewnić nowe wrażenia, ale w bezpieczny sposób, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitar-nych. Jesteśmy w kontakcie z organizacjami, które pomagają nam w tym przedsięwzięciu. Dopracowujemy je szczegółowo, by wkrótce zaprosić Polaków na nasze ekscytujące, filmowe seanse- zapewnia Bieniecki.

Od początku ogłoszenia w Polsce pandemii, Runmageddon nie poprzestaje w swoich dzia-łaniach. Mimo iż obostrzenia stanu epidemicznego uniemożliwiają organizację ekstremalnych biegów z przeszkodami, to organizator nie poddaje się, bo w końcu, jak mówi misja Runmageddonu „przeszkody są po to, by je pokonywać”. W marcu organizator ogłosił pierwszą edycję Runmageddonu Solo, czyli wirtualnego biegu, w którym uczestnik ma za zadanie pokonać wybrany dystans biegowy najeżony przeszkodami lub ćwiczeniami. Jego popularność skłoniła go do wystartowania z nową, majową edycją wzbogaconą o kolejne biegowe wyzwania. W trudnym czasie pandemii Runmageddon zorganizował także akcje charytatywne wśród swojej społeczności. Wsparł działania Widzialnej Ręki z Piotrkowa Trybunalskiego oraz przekazał kolorowe buffy do zasłaniania twarzy dla dzieci z domów dziecka.


Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
+48 698 555 835

______________________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zma-gania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki og-romnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia – Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

Languages »