previous arrow
next arrow
Slider

„Kobiece wyzwanie”: marzec miesiącem profilaktyki

RunCzech, organizator Międzynarodowego Maratonu w Pradze, otworzył właśnie zapisy na wirtualny bieg w 2021 roku. Ten całkiem nowy projekt jest adresowany do kobiet.

Zespół RunCzech startuje z zupełnie nowym przedsięwzięciem. Jego celem jest jest zaprezentowanie wsparcia dla kobiet. Pokazanie, że RunCzech troszczy się i biega z wszystkimi kobietami. – Kobiety są silne – prowadzą swoje życie, a ponadto dbają o jedność oraz trwałość rodziny i właśnie dlatego chcemy dać im nawet więcej wsparcia niż dawniej. Nasze „Kobiece wyzwanie” to hołd dla wszystkich pań, które na co dzień troszczą się o innych – mówią organizatorzy.

– „Kobiece wyzwanie” jest naszym sposobem na powitanie wszystkich pań w cudownym świecie biegu. Wystarczy zasznurować parę biegowych butów żeby poczuć się odrobinę lepiej. To właśnie nazywamy wsparciem. Nie rywalizację. Samo bieganie. I dbanie o to, co ważne – twierdzi Kristina Rudisova z RunCzech.

Dla tego wyjątkowego wyzwania RunCzech zjednoczył się z Loono, czeską grupą młodych lekarzy, studentów medycyny i entuzjastów zdrowia. Ten zespół pragnie edukować społeczeństwo w zakresie profilaktyki. Poprzez dołączenie do biegu, wesprzesz Loono w ratowaniu życia. Wspólnymi siłami RunCzech i Loono pragną pokazać, że zdrowie i profilaktyka mają znaczenie! – Teraz nawet mocniej wierzymy, że społeczeństwo potrzebuje widzieć przykłady z prawdziwego życia. Poczuć rozszerzającą się wokół energię. Właśnie dlatego Loono i RunCzech, wraz z wszystkimi Czeszkami pragną stworzyć bieg dla profilaktyki i nadziei – mówi Alexandra Siskova z Loono.

Wydarzenie oferuje wiele dystansów odpowiednich dla biegaczy na każdym poziomie. Uczestnicy mogą się zmierzyć z półmaratonem albo utworzyć sztafetę na tym dystansie – wraz z przyjacielem, mężem lub partnerem. Można też bieg całą rodziną, być częścią 2,5 – kilometrowego biegu lub marszu albo postawić sobie za cel ukończenie biegu o długości 5 kilometrów. Prawdziwi miłośnicy biegowych wyzwań mogą zapisać się na zadanie specjalne: 5 000 albo 10 000 kroków dziennie, pokonywanych przez siedem dni. Każdy znajdzie dla siebie to, co najbardziej mu pasuje. I każdy dostanie też piękny medal.

W ramach opłaty startowej, wraz z medalem biegacze otrzymają wstęp do Strefy Wydarzenia – wirtualnej wystawy, gdzie znajdą bogaty zestaw informacji o profilaktyce,, firmowany przez Loono oraz innych partnerów RunCzech. Podczas rejestracji albo później, bezpośrednio na stronie sklepu internetowego RunCzech (www.allrunnersarebeautiful.com) można nabyć oficjalną koszulkę imprezy.

10 procent wpisowego zostanie przeznaczone na Loono. Dla najhojniejszych darczyńców przygotowana jest opcja wsparcia w dowolnej kwocie, która będzie dostępna w trakcie procesu rejestracji (od 8 marca do 8 kwietnia). Udział w biegu może zostać potwierdzony do 15 kwietnia.

Każdego tygodnia zespół RunCzech ogłosi wyzwanie w mediach społecznościowych, którego zwycięzca otrzyma cenne nagrody – zniżki do sklepu internetowego, rekwizyty All Runners Are Beautiful, bony na mammografię, oficjalne koszulki kampanii Loono i znacznie więcej. Dla podtrzymania motywacji w trakcie biegu, dostępna jest także specjalna lista piosenek firmowana przez Spotify.

Brzmi dobrze, prawda? Chcemy Cię tutaj!
Rejestracja na „RunCzech Kobiece Wyzwanie” ruszyła!

REJESTRACJA: WWW.RUNCZECH.COM

Languages »