previous arrow
next arrow
Slider

Mistrzostwa Świata w Półmaratonie – Gdynia 2020. Dostępne dodatkowe pakiety!

W odpowiedzi na wielkie zainteresowanie i wyprzedanie wszystkich 20 000 pakietów startowych, organizatorzy World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 poinformowali o udostępnieniu dodatkowej puli 5 000 pakietów. Ich sprzedaż właśnie ruszyła. Impreza odbędzie się 29 marca 2020 roku.

Już teraz wyścig stał się największym półmaratonem, jaki do tej pory odbywał się w Polsce, a po zwiększeniu puli miejsc, ma szansę stać się największym z biegów masowych organizowanych dotąd w kraju.

– Jesteśmy zachwyceni atmosferą, jaka buduje się wokół nadchodzących mistrzostw. – komentuje Marek Łucyk, wiceprezydent Miasta Gdynia. – Po konsultacji ze wszystkimi zaangażowanymi stronami i upewnieniu się, że będziemy w stanie pomieścić większą liczbę biegaczy, z przyjemnością informujemy o udostępnieniu dodatkowej puli pakietów startowych. Miasto Gdynia z niecierpliwością czeka na to wielkie święto biegania, które odbędzie się 29 marca 2020 roku – dodaje.

Wśród 20 000 zarejestrowanych dotąd uczestników, znajdują się biegacze z 61 krajów, a 30% z nich stanowią kobiety.

Dodatkowa pula 5000 biletów jest dostępna na www.slotmarket.pl. Do końca listopada cena pakietu wynosi 180 PLN.

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 to wyjątkowa okazja, by stanąć na linii startowej z najlepszymi biegaczami na świecie i rywalizować z nimi na tej samej trasie. Półmaraton w Gdyni wyróżnia się ponadto metą zlokalizowaną na plaży oraz unikatowym medalem finishera z wbudowanym kompasem i kroplą bursztynu.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej Mistrzostw – http://www.worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020/ oraz na Facebooku i Instagramie.

 


Kontakt:
Gabriel Zdrojewski
PR Manager
LOC, World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020
Mobile: +48 791 468 288 / Email: gabriel@sportevolution.pl

Languages »