previous arrow
next arrow
Slider

Napoli City Half Marathon 2021 Odwołany

 

Za nami jest rok 2020. Ten bardzo trudny rok zmienił nasze życie, a równocześnie nasz entuzjazm do biegania i dobre samopoczucie było większe w tych trudnych czasach.

Napoli City Half Maraton 2020, moment startu i na trasie

Dwa miesiące przed terminem Napoli City Half Maraton byliśmy przygotowani aby odtworzyć obrazy przedstawiające jeden z najpiękniejszych maratonów odbywających się we Włoszech, w którym ostatnio wzięło udział ponad siedem tysięcy uczestników z sześćdziesięciu krajów.

Przygotowani byliśmy, aby powitać zarówno biegaczy po raz pierwszy planujących uczestnictwo w tym biegu jak i tych, którzy corocznie biegają razem z nami i w ten sposób okazują swoją sympatię dla Neapolu i chęć, by uczestniczyć w półmaratonie odbywającym się w tym mieście.

Przygotowani byliśmy, by powitać zawodników i ich rodziny oraz usłyszeć ich wrażenia z poznawania lub odkrywania na nowo piękna naszego miasta uczestnicząc w Twingo Relay i Family Run &Friends razem z dziećmi.

Medal półmaratonu w 2020r.

Bieg rodzinny w Neapolu

Jesteśmy zmotywowani i pełni entuzjazmu do organizacji tego biegu i po szczegółowych konsultacjach z lokalnymi i międzynarodowymi (politycznymi i sportowymi) instytucjami musimy ogłosić, że ze względu na stan zdrowia publicznego, zmuszeni jesteśmy odwołać Napoli City Half Maraton, planowany pierwotnie na 28 lutego 2021r. Bezpieczeństwo zawodników stanowi dla nas sprawę najwyższej wagi i uczyniliśmy z tego absolutny priorytet dla naszej organizacji.

Niezależnie od rozwijającej się sytuacji epidemicznej, będziemy blisko z biegaczami, chcemy motywować ich do uczestnictwa w zawodach i treningach, a także dzielić się naszym entuzjazmem i zaangażowaniem w tym zakresie.

Prowadzimy prace dotyczące cyfrowego wydarzenia (wirtualny bieg + wirtualne expo), które ogłosimy w najbliższych tygodniach. Wszyscy zarejestrowani biegacze na Napoli City Half Marathon 2021, będą mieli możliwość:

1) Przenieść swoją rejestrację na Napoli City Half Marathon 2022, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@napolirunning.com z tematem „Transfer registration to Napoli City Half Marathon 2022”.
2) Wnioskować o pełen zwrot kosztów rejestracji, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@napolirunning.com z tematem „Napoli City Half Marathon refund”. Dokonać tego należy najpóźniej do 28 lutego 2021r.
3) Zarejestrować się na wirtualne zawody Napoli City Half Maraton i zwróć się , jeśli to konieczne, o zwrot różnicy w koszcie uczestnictwa między Napoli City Half Maraton, a kosztem rejestracji na wirtualna imprezę. W tym przypadku należy wysłać wiadomość e-mail na adres info@napolirunning.com z tematem „Napoli City Half Marathon 2021 digital”.

Czekamy na ponowne spotkanie w jak najbliższej przyszłości

Carlo Capalbo
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Biegu w Neapolu

Languages »