previous arrow
next arrow
Slider

Niespełna 4 miesiące do Mainova Frankfurt Marathon 2024

Maraton Mainova Frankfurt, który odbędzie się 27 października 2024 po raz kolejny zapowiada się jako absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Płaska, szybka trasa zapewni biegaczom komfortowe warunki w drodze po rekordy życiowe. Średnia wyników wszystkich kończących biegaczy wynosi mniej niż 4 godziny co czyni maraton we Frankfurcie najszybszym w Niemczech!

Unikalna panorama miasta bankowego towarzyszy biegaczom przez całą trasę – zgodnie z mottem #runtheskyline. Zespoły muzyczne i punkty kibicowaniae zapewniają gorącą atmosferę. W imprezie bierze udział ponad 25 tysięcy biegaczy, w tym 10 tysięcy startujących na dystansie maratońskim. Ponadto setki tysięcy widzów kibicujących na trasie sprawią, że bieg będzie niezapomnianym wydarzeniem. Czerwony dywan prowadzący na finiszowych metrach będzie godnym przywitaniem maratończyków.

Frankfurcki „Gudd Stubb” hala festiwalowa w samym centrum miasta będzie stanowiła strefę mety. Atmosfera, jaka panuje wśród uczestników na ostatnich metrach jest wręcz mistycznym doznaniem.

Dla tych, którzy nie czują się na siłach, aby stanąć na starcie maratonu organizatorzy przygotowali Minimaraton  i bieg Struwwelpeter dla dzieci w wieku od 5 do 17 lat. Będzie również sztafeta, która w 4-osobowym składzie będzie miała do pokonania maraton. Najmłodsi uczestnicy będą mieli również okazję finiszować w hali festiwalowej.

Festhalle

Maraton Mainova Frankfurt po raz kolejny zapowiada się na niezapomniane przeżycie dla biegaczy i ich rodzin. Maraton we Frankfurcie od lat cieszy się ogromną popularnością potwierdzoną przez biegaczy – został wybrany najpopularniejszym maratonem miejskim w Niemczech.

Więcej informacji i rejestracja: www.frankfurt-marathon.com

Languages »