previous arrow
next arrow
Slider

Niezwykły prezent na Boże Narodzenie

Grudzień – miesiąc pielgrzymek po centrach handlowych w nadziei na znalezienie czegoś bardziej oryginalnego niż skarpetki, szalik czy inny prezent z katalogu nudy i braku pomysłów. Niemal każdy znalazł pod choinką coś co przewidywalnego, szablonowego, może i praktycznego, ale nie wzbudzającego zachwytu.

Czy tęsknisz za czymś co sprawi, że święta staną się jeszcze bardziej wyjątkowe dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół?

Możesz podarować bliskiej osobie coś specjalnego, wymykającego się z podarunkowych standardów. Coś nienamacalnego, czego nie można dotknąć, ale poczuć. Coś co wyzwoli emocje i zapisze się w pamięci na długie lata. Kalejdoskop wrażeń, czyli start w Praga Maratonie.

Wspaniałe wydarzenie, niepowtarzalna atmosfera, piękne miasto – to wszystko może skupione w jednym miejscu i czasie!

Volkswagen Praga Maraton nie jest zwykłym biegiem. To wydarzenie z 25-letnim doświadczeniem, które wyraźnie zaznaczyło swoją obecność na międzynarodowej arenie imprez biegowych na świecie. Profesjonalna organizacja i moc emocji, których doświadcza każdy biegacz powodują, że uczestnicy wracają do swoich domów, dodajmy – na całym świecie z fantastycznymi wspomnieniami.

Niech duch świąt Bożego Narodzenia zawiedzie Cię do Pragi i zapisze w Twojej pamięci niezapomniane przeżycia.

Aby zrobić świąteczny prezent wystarczy kliknąć w poniższy link i dalej poprzez krótką przejście krótkiej procedury spersonalizować voucher świąteczny według własnego gustu i uznania:

https://www.runczech.com/en/useful/for-public/gift-the-feeling-in-the-finish-line/index.shtml

Jeżeli podjęliście decyzję o podarowaniu startu w Praga Maratonie, możecie być pewni, że w Waszych rękach znalazł się jedyny w swoim rodzaju prezent świąteczny.

Nigdy więcej prezentów a’la swetry z motywami świątecznymi, czas na wyzwanie! Czas na maraton!

Do zobaczenia w Pradze 3 maja 2020 roku!

#PragaMaraton #allrunnersarebeautiful #runczech

www.runczech.com

Languages »