Slider

Odliczanie do Runmageddonu Szczecin trwa!

Runmageddon w Szczecinie zbliża się wielkimi krokami. Już 3 i 4 sierpnia Runmageddończycy z całej Polski staną na linii startu w Jelenim Stawie. Dla wielu z nich to kolejny event, ale sporą grupę stanowią Ci, którzy po raz pierwszy będą mieli okazję pokazać swoją siłę i charakter. Nieważne bowiem czy dopiero rozpoczyna się przygodę ze sportem, czy jest się wytrawnym biegaczem. Najważniejsze, że chce się spróbować. Runmageddon to bieg dla każdego, kto chce udowodnić, że #możeszwszystko, a dla śmiałków, którzy podejmą się wyzwania, na mecie będzie czekał orzeźwiający Lech Free 0,0%.

Ekipa Leszka po raz kolejny zmierzy się z wyzwaniami Runmageddonu. Tym razem na trasie będzie można spotkać Damiana Janikowskiego – polskiego medalistę olimpijskiego i pięściarza Izu Ugonoh. Reprezentanci Ekipy Leszka staną na starcie Classica – obaj będą mieli do pokonania 12-kilometrową trasę i ponad 50 przeszkód. Poza Damianem i Izu, w Szczecinie będzie można spotkać również Andrzeja Wronę. Reprezentant Polski w siatkówce z pewnością podzieli się swoim doświadczeniem zdobytym w Runmageddonie i pojawi się na trasie, tym razem w roli kibica. Całą trójkę z Ekipy Leszka będzie można spotkać później w strefie Lecha Free 0,0%, wymienić się doświadczeniami i miło spędzić czas.

Na terenie miasteczka będzie można wesprzeć wsparciem startujących w trzech formułach: Intro, Rekrut i Classic, a po emocjach odpocząć w strefie chillu Campanile. W trakcie eventu nie zabraknie też dodatkowych konkursów – Haier w Strefie Prania oferuje do wygrania pralkę i starty w Ekipie Haier. W sklepie Pit Bull West Coast kibicie i uczestnicy nabędą wysokiej jakości odzież sportową, a przy stanowisku Salomona będzie można wypożyczyć obuwie i przetestować je na ekstremalnej trasie Runmageddonu. Na mecie Canon umożliwi wydrukowanie na miejscu pamiątkowych zdjęć z mety. Pomoc to niezwykle istotna kwestia i bardzo dobrze wiedzą o tym Runmageddończycy, dlatego DKMS przeprowadzi kolejną akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku.
Zwyczajowo, nie zabraknie także atrakcji dla młodszych sportowców. Kubuś przygotuje specjalną strefę, w której dzieci będą mogły aktywnie spędzić czas, Wawel zaś wypełni ogromnego trucka masą słodyczy, których będzie można skosztować.

Organizator przypomina, że zapisy trwają do piątku poprzedzającego event, do godziny 10:00. Można tego dokonać na stronie: www.runmageddon.pl, w zakładce imprezy należy odszukać odpowiednie wydarzenie i kliknąć zapisz się.
Kontakt dla mediów:
Klaudia Sajdak
Junior PR Manager
klaudia.sajdak@runmageddon.pl
+48 698 552 787

___________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg
z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

 

 

Languages »