previous arrow
next arrow
Slider

Ostatnia szansa na start w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw

Tylko do najbliższej niedzieli, 22 sierpnia, trwają jeszcze zapisy na Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. Na listach startowych jest już ponad 1500 osób. Dla zawodników przygotowano rywalizację na dystansie olimpijskim oraz „połówki”.

Kilka nowości czeka na uczestników tegorocznych zawodów spod szyldu IRONMAN w Warszawie. Oprócz dobrze znanej rywalizacji w ramach Citi Handlowy 5150 Warsaw, po raz pierwszy odbędzie się również Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, czyli zawody na tzw. „połówce” IRONMAN. Start obu dystansów zaplanowano w niedzielę 5 września, na plaży nad Zalewem Zegrzyńskim. Zapisy do startu na obu dystansach trwają już tylko do niedzieli 22 sierpnia i odbywają się na platformie SlotMarket.pl.

(c) Wszystkie prawa zastrzeżone,
fot: www.sportografia.pl www.sportevolution.pl

Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z triathlonem, idealnym rozwiązaniem jest start w sztafecie na dystansie olimpijskim. W tym celu należy zebrać trójkę uczestników, z których każdy pokona jeden, wybrany odcinek trasy triathlonowej: 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze lub 10 km biegu ulicami warszawskiej Starówki.

Aktualnie na listach startowych niedzielnych zawodów spod szyldu IRONMAN widnieje 1500 nazwisk, w tym gronie są również profesjonalni triathloniści, którzy będą się ścigać w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw. Nagrodą dla najlepszych zawodowców będzie czek na 2000 USD. Szansę zdobycia przepustek, tzw. slotów na IRONMAN 70.3 World Championship w St.George, Utah w Stanach Zjednoczonych, będą mieli najszybsi zawodnicy z poszczególnych kategorii wiekowych.

Oprócz zawodów dla dorosłych, okazję do sprawdzenia swojej formy biegowej, będą też miały dzieci i młodzież. W Kids Run Warsaw organizowanych w sobotę, 4 września, mogą wziąć udział mali sportowcy w wieku od 3 do 15 lat. W zależności od wieku uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia dystans od 300 do 2000 metrów. Zawody dzieci będą się odbywać w Multimedialnym Parku Fontann, gdzie w niedzielę finiszować też będą uczestnicy rywalizacji triathlonowej.

Rejestracja na Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz Citi Handlowy 5150 Warsaw odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

Więcej informacji na www.ironmanwarsaw.com.

The IRONMAN Group, właściciel marek IRONMAN, IRONMAN 70.3 oraz 5150 Triathlon Series, to największy operator masowych imprez sportowych na świecie, obsługujący rocznie ponad 1 mln uczestników imprez ze swojego globalnego portfolio. W 2021 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:

– Enea IRONMAN Gdynia – 8 sierpnia 2021;

– Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – 8 sierpnia 2021;

– Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw – 5 września 2021;

– Citi Handlowy 5150 Warsaw – 5 września 2021.

Rejestracja do wszystkich imprez IRONMAN w Polsce odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

Sport Evolution to wiodąca agencja marketingu sportowego w Polsce, specjalizująca się w kompleksowej organizacji masowych imprez sportowych: biegowych, kolarskich i triathlonowych. Agencja posiada wyłączną licencję IRONMAN® Triathlon Series, IRONMAN® 70.3® Triathlon Series i 5150™ Triathlon Series w Polsce. Zespół agencji tworzył także trzon Komitetu Organizacyjnego World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. W swoim portfolio, poza imprezami IRONMAN, agencja posiada m.in. kolarskie klasyki dla amatorów Gran Fondo Series, coroczny Gdynia Półmaraton oraz inne imprezy biegowe. Firma angażuje się też w projekty o charakterze charytatywnym, w tym m.in. Bieg Na Szczyt RONDO 1 oraz Bieg WOŚP “Policz się z cukrzycą”. Więcej informacji: www.sportevolution.pl.

— Kontakt:

Łukasz Maleszewski PR Manager,
Sport Evolution
Mobile: +48 791 468 288
Email: lukasz.maleszewski@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik
Marketing Director, Sport Evolution
Mobile: +48 511 291 080
Email: piotr@sportevolution.pl

Languages »