Slider

Półmaraton Kietrz & Rohov zaprasza …

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w XIII edycji Półmaratonu Kietrz & Rohov, który odbędzie się 12 czerwca br. Epidemia koronowirusa trochę utrudnia nam organizację biegu w tym roku, ponieważ nasz bieg ma charakter biegu międzynarodowego, a trasa prowadzi przez Czechy. Ale bieg odbędzie się NORMALNIE !!!. W tym momencie bezpieczeństwo zawodników jest dla nas najważniejsze. Aby impreza przebiegła w super wspaniałej atmosferze z zachowaniem wytycznych i istniejących na dzień dzisiejszy obostrzeń Organizator podaje kilka informacji:
1. w tym roku na trasie biegu będą tylko 3 punkty z wodą – 7 km ( Ściborzyce Wielkie ), 13 km Sudice Czechy oraz na mecie. Woda będzie podawana w butelkach 0,5 l niegazowana. Będą kurtyny wodne z samochodów strażackich.
2. Przy starcie może nastąpić podzielenie zawodników na 2 grupy lub strefy czasowe.
3. Posiłek regeneracyjny będzie wydawany w jednorazowych naczyniach cateringowych.
4. Party pasta, masaż startowy, dekoracja i losowanie nagród oraz posiłek regeneracyjny z zachowaniem reżimu sanitarnego – bezpieczny dystans.
5. Niektóre zapisy w regulaminie ze strony Organizatora Czeskiego mogą ulec zmianie np. premia dla kobiet i mężczyzn za 10 km.

 

 

 

 

Obecny rok jest szczególny dla Kietrza. Obchodzimy w nim 700 lat nadania praw miejskich naszemu miastu. Z tej okazji każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkową monetę z tego wydarzenia. We wszystkich kategoriach biegu statuetki i nagrody rzeczowe.
Uczestnicy, którzy ukończą bieg wezmą udział w losowaniu nagród. Oprócz nagród rzeczowych, rozlosowane będą nagrody książkowe z autografem laureatki Nagrody Nobla Olgi TOKARCZUK.

Wierzymy, że mimo trudnych czasów spotkamy się na biegu !

Do zobaczenia na starcie !

Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Wójtowicz
Dyrektor Biegu

Languages »