Slider

Praga Maraton – noworoczne postanowienie

RunCzech, organizator Volkswagen Praga Maraton certyfikowanego złotym znakiem jakości WA (World Athletics Gold Label) słynie nie tylko z posiadania bogatej oferty 11 doskonałych imprez biegowych. Wyróżnikami są również kreatywność i innowacyjność proponowanych usług.

Jeśli wciąż szukasz inspiracji do spełnienia postanowień noworocznych ekipa RunCzech zebrała z jednej strony zabawne z drugiej motywujące wytyczne do osiągnięcia celu. A tym celem jest Volkswagen Praga Maraton 3 maja tego roku.

Maraton w miejscu szczególnym, które przynosi szereg różnych doznań. Piękno samego miasta, a zwłaszcza jego starej części wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO jest niezwykłym atutem maratonu w stolicy Czech. Oprócz doznań estetycznych nie można jednak zapominać o celu samym w sobie. O wyjściu ze strefy komfortu po to, aby spełnić jedno z noworocznych postanowień.

Realizacja postanowień noworocznych nie jest sprawą łatwą, ale zazwyczaj taki jest charakter wyzwań, które stawiamy sobie z nadejściem nowego. Być może poniższe rady pomogą wytrwać w drodze do obranego celu.

Piwo smakuje znaczne lepiej po maratonie.
Przebiegnij go.

Zadbaj o swoje ciało z myślą o nadchodzącym lecie.
Zacznij już od dziś.

Biegaj nie tylko w styczniu, nie tylko na początku postanowienia,
Wytrzymaj co najmniej do maja.

Bądź pewny siebie,
umocnisz tą pewność kiedy przebiegniesz maraton.

Przebiegnij maraton
i odpuść sobie resztę noworocznych postanowień.

Chcesz dołączyć do grona wojowników, czy wolisz zwlekać i w nieskończoność przekładać swoje plany i postanowienia? Żadna pora nie jest zła, nigdy nie jest za zimno, nigdy nie jest za późno, by zacząć biegać.

Volkswagen Praga Maraton, 3 maja 2020.

Pospiesz się, rejestracja kończy się 31 stycznia! Link do zapisów elektronicznych:

https://www.runczech.com/cs/akce/volkswagen-maratonsky-vikend-2020/index.shtml

Languages »