previous arrow
next arrow
Slider

Rekordowy 40. Półmaraton Wiązowski. Ostatnie wolne miejsca!


Półmaraton Wiązowski rozwija się z roku na rok. Wkładamy wiele wysiłku w promocję tej wyjątkowej, rodzinnej imprezy biegowej. Ten wysiłek się opłaca, bo Półmaraton Wiązowski to dziś rozpoznawalna, silna marka w środowisku biegaczy w całej Polsce i za jej granicami. Możemy tak mówić z całą stanowczością, szczególnie w tym roku. Codziennie na bieg zapisuje się kolejnych kilkadziesiąt osób. To oznacza, że już wkrótce deklarację startu złoży 5000 osób. To absolutny rekord – dwa razy więcej niż w zeszłym roku!
Organizacja takiej imprezy to ogromna odpowiedzialność za komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników. Dlatego ciesząc się z rekordowej frekwencji, jednocześnie zmuszeni jesteśmy zmienić regulaminy biegów i wprowadzić limity uczestników biegów na 21,0975 km i 5 km łącznie do 5000 osób (bieg główny – 4000, 5 km – 1000).
Na tyle pozwala nam nasza infrastruktura. Dlatego zapisy będą otwarte do czasu osiągnięcia w/w limitu. Dopiero po opłaceniu startu nazwisko biegacza pojawi się na liście startowej. W przypadku, gdy nie wyczerpiemy limitu uczestników, zapisy będą możliwe w sobotę 22 lutego i niedzielę 23 lutego. O tym będziemy Państwa na bieżąco informować.
Naszą ambicją jest organizowanie nie tylko dużego, ale także przyjaznego i bezpiecznego biegu. Chcemy, by czuli się Państwo u nas wyjątkowo. Liczymy na Państwa wyrozumiałość, dzięki której będziemy mogli pozostać wierni tej idei.
Do zobaczenia na starcie!

Regulamin 40.PW_24.01.2020

Regulamin WIAZOWSKIEJ 5_24.01.2020

Więcej informacji udzielają: Izabela Trzaska, tel. 22 512 58 33, e-mail: i.trzaska@wiazowna.pl lub Elżbieta Różańska, tel. 22 512 58 32, e-mail: e.rozanska@wiazowna.pl
http://wiazownapolmaraton.pl/ https://www.facebook.com/polmaratonwiazowski/

Languages »