previous arrow
next arrow
Slider

Rodzinny Weekend Sportowych Atrakcji na Stadionie „Podskarbińska”

W dniach 19 i 20 czerwca Stadion „Podstarbińska” zaprasza rodziny i wszystkich fanów sportowych atrakcji do świętowania Dnia Taty, Dnia Dziecka, nie zapominając oczywiście o Mamach!

Stadion lekkoatletyczny „Podskarbińska” należący do kompleksu sportowego OSiR Praga-Południe w weekend 19-20 czerwca zamieni się w wielką imprezę sportową dla małych i dużych. Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu: gigantyczny dmuchaniec o powierzchni 610 m², strefa animacji dla maluchów, zawody w bieganiu, konkursy z nagrodami, strefa małego architekta z 10000 klocków, znani sportowcy, pokazy akrobatyczne i nie tylko, żywe pluszowe maskotki, darmowe badania biomechaniki stopy, największy grill w Polsce, foodtrucki i wiele innych.

W ramach imprezy, w sobotę 19 czerwca odbędzie się Lekkoatletyczny Dzień Dziecka organizowany z Fundacją Orły Sportu: Lekkoatletyczny Dzień Dziecka | Fundacja Orły Sportu (orlysportu.pl)
A w niedzielę 20 czerwca zapraszamy na DAD’S DAY 2021! W programie między innymi: biegi sprinterskie dla dzieci z Fundacją Wychowanie przez Sport DO:ST:AR:TU (dostartu.pl), biegi i sztafety rodzinne oraz Bieg Główny na 5000 m. W tej edycji wszystkie konkurencje, w tym Bieg Główny – „Bieg Super Taty” odbędzie się na bieżni tartanowej Stadionu Lekkoatletycznego „Podskarbińska” na dystansie 5000 m (12,5 okrążenia).

Zapraszamy do wspólnej zabawy i na niezwykłe sportowe emocje! Bawmy się razem!

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Tomasza Kucharskiego Burmistrza Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy.
Strona imprezy: http://osir.waw.pl/iii-bieg-super-taty/
Regulamin imprezy: http://osir.waw.pl/iii-bieg-super-taty-regulamin/
Zapisy na biegi są otwarte!
Linki do zapisów:

,,Bieg z Tatą” dla dzieci :
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6227

 

,,Bieg Super Taty” na 5000 m:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6228

 

,,Bieg sztafetowy” dla rodzin:
https://online.datasport.pl/zapisy/sztafetabiegtaty2021/

Kontakt dla mediów:
Marcin Kuriata
Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy
tel. kom. +48 885 864 504; email: mkuriata@osir.waw.pl; www.osir.waw.pl
Organizatorzy: OSiR Praga Południe, Fundacja Zygzaki
Patroni medialni: hellozdrowie.pl, radio Supernova, qulturka.pl, gaga.pl, miastodzieci.pl, dzieckow warszawie.pl, zyjesz.pl, maratonczyk.pl, polki.pl
Partnerzy promocji: Prezent Marzeń, Racing, Telepizza, Jump Planet, Skacz po marzenia, Kreatki, …., śmiej żelki, Mamba, Sklep Biegacza, Primavera

Languages »