Slider

RunCzech rusza z nowym projektem – biegami na lotniskach!

Kilka dni temu organizatorzy imprez biegowych RunCzech wystartowali z nowym projektem pod nazwą Česko běží dál (Czechy nadal biegają). Poza tym RunCzech przygotował także kilka imprez biegowych w wyjątkowych miejscach. Runway Run Karlowe Wary i Runway Run Czeskie Budziejowice, czyli biegi rozgrywane na lotniskach. Rejestracja do obydwu wydarzeń rozpoczyna się dzisiaj.

Pierwsza konkurencja biegowa odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godzinie 21:00. Uczestnicy ruszą do biegu Sunset Run 5 km. Atmosfera po kilku miesiącach zastoju w biegowym środowisku będzie na pewno wyśmienita, w dodatku w klimacie zachodzącego słońca będzie doskonałym powrotem na biegowe ścieżki.

Nie niedzielę rozpocznie Bieg Śniadaniowy (Breakfast Run) o godzinie 8:30 rano. Następnie lotnisko będzie należało do rodzin, a przede wszystkim dzieci. Bieg najmłodszych Bambini Run wystartuje o 9:45. O 10:30 ruszą rodziny w ramach Family Run na 3km. Dwa ostatnie biegi nie są rywalizacją, ale uczestnicy na mecie otrzymają upominki.

Czeskie Budziejowice natomiast, powitają biegaczy w piątek 10 lipca. Program zawodów będzie podobny do programu w Karlowych Warach. Sunset Run 5 km rozpocznie się w piątek o 21:00, następnego dnia odbędzie się Breakfast Run, Bambini Run i Family Run.

W obydwu lokalizacjach obok biegów będą przeprowadzane różne imprezy towarzyszące tak aby jeszcze bardziej umilić czas uczestnikom i całym rodzinom. Biegi będą organizowane zgodnie z wytycznymi Czeskiego Rządu dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa i dbałości o zdrowie. Rejestracja dostępna na stronie www.runczech.com. Liczba miejsc na liście startowej jest ograniczona.

Oferta RunCzech nie kończy się na wspomnianych imprezach. Na lato zespół organizacyjny przygotowuje kolejne wydarzenia. 18-19 lipca w Pradze i 1 sierpnia w Pilznie odbędą się kolejne biegi! Aby być na bieżąco z imprezami RunCzech zachęcamy do regularnego śledzenia witryny internetowej www.runczech.com.

Languages »