previous arrow
next arrow
Slider

Runmageddon Adventure kusi przygodą

Runmageddon Adventure realizuje najbardziej odważne marzenia i serwuje wyzwania dla łowców przygód. Spływ rwącą rzeką w słoweńskich górach, wspólny wyjazd na bieg alpejski czy rodzinny wypad do Jury Krakowsko-Częstochowskiej to tylko niektóre propozycje organizatora niecodziennych wypraw.

Runmageddon Adventure to nowy projekt wywodzący się od organizatora najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów przeszkodowych. To propozycja dla ludzi aktywnych, szukających inspiracji i marzących o prawdziwej przygodzie. Jak mówi dyrektor projektu, emerytowany oficer Wojsk Specjalnych, Marcin Szymański

-Doświadczenia zdobyte podczas eventów Runmageddonu Global pozwoliło nam zrozumieć lepiej potrzeby ludzi aktywnych. Na bazie tej wiedzy tworzymy wyprawy pod nazwą Runmageddon Adventure – Łowcy Przygód. Chcemy inspirować do podejmowania nowych wyzwań, poznawania świata i samego siebie. Dlatego w naszej ofercie znajdą się zarówno świetne eventy biegowo-sportowe, nieoczywiste wydarzenia survivalowe, ale także wyprawy dla całych rodzin. Nowy projekt wychodzi poza ramy tego, co znane i oczywiste. Serwując niecodzienne przeżycia i wyzwania, chce wzmacniać postawę ludzi i wzbudzać w nich ciekawość świata. Runmageddon Adventure opiera się na trzech głównych filarach.

Pierwszy z nich to organizowanie wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w urzekających i niekiedy mało dostępnych miejscach, a także popularyzowanie ekscytujących dyscyplin takich jak: kajakarstwo górskie, wspinaczka wysokogórska, biegi narciarskie, trekking. Najbliższy event Runmageddon Adventure Wild Water Challenge Słowenia zaplanowany jest już na 20-26 lipca 2020 roku. Pozwoli on poznać piękno Słowenii z perspektywy rzecznej wyprawy i nauczyć się pływać kajakiem w rwącej rzece kanionu Soca. W sierpniu tego roku organizator przygotował też coś specjalnie dla rodzin. W dniach 15-22.08 br. zaprasza dzieci i rodziców do przeżycia pełnego wyzwań i sportu Jurajskiego Tygodnia. W sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej zaproponuje udział w różnych aktywnościach, począwszy od biegania poprzez kolarstwo i kajakarstwo. Najmłodszych zaprosi do udziału w animacjach i zabawach, dzięki którym połkną bakcyla wspinaczki skalnej oraz pokochają piesze i rowerowe wycieczki.

Drugi filar działalności to organizacja wyjazdów na interesujące imprezy sportowe. Aktualnie, Organizator zbiera chętnych do udziału „Julian Alps Trail Run” w emocjonującym biegu górskim w Słowenii. Osoby, które zdecydują się skorzystać z tej oferty, wystartują w górskim biegu, a także będą mogły wziąć udział w dodatkowych aktywnościach. Razem z Runmageddon Adventure wykorzystają czas tam spędzony maksymalnie. Poznają jego piękno, wspinając się na szczyty i pokonując liczne rowerowe trasy.

Trzecim obszarem podjętym przez organizatora Runmageddonu Adventure jest rozwój osobisty. Od początku istnienia marki jej hasło „Siła i charakter” podkreśla ważność nie tylko sprawności ciała, ale także tego, co ma się w głowie. – Do społeczności Runmageddończyków należą bardzo ciekawe i inspirujące osoby, o których można by wiele godzin opowiadać i, których przez wiele godzin można by słuchać. Dlatego też chcemy dać im możliwość poznania się i podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami w nieco survivalowych warunkach. Wierzymy, że czas spędzony z wartościowymi, ciekawymi świata i siebie osobami pozwoli zdobywać nowe psychospołeczne umiejętności i tym samym zadbać o w Chacie Socjologa w polskich Bieszczadach. Podczas tego weekendu w godzinach porannych uczestnicy będą przemierzać bezkres bieszczadzkich gór, by w godzinach popołudniowych wziąć udział w sesjach motywacyjno-coachingowych.


Runmageddon Adventure to zaproszenie na podjęcia przygody dla każdego. Więcej informacji o projekcie, a także realizowanych wyprawach znaleźć można na stronie www.sportadventure.pl

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
+48 698 555 835

_____________________________________________________________________________________
Runmageddon Adventure – Łowcy Przygód to nowy projekt wywodzący się od polskiego organizatora najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów przez przeszkody – Runmageddon. Jego misja bazuje doświadczeniach zdobytych podczas ekstremalnych eventów poza granicami kraju na Saharze i w górach Kaukaz oraz na nieograniczonej wyobraźni ludzi kochających przygody, sport i turystykę.
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Languages »