previous arrow
next arrow
Slider

Runmageddon Gladiator Race w Harrachovie

Już za dwa tygodnie, fani ekstremalnego wycisku zmierzą się ze sportowym wyzwaniem zaplanowanym w zupełnie nowej lokalizacji. W dniach 10-11 lipca br. po raz pierwszy w historii Runmageddonu, sportowy Harrachov stanie się areną OCRowych zmagań.

 

Event organizowany przez Runmageddon we współpracy z Gladiator Race miał od-być się w zeszłym roku, niestety pandemia pokrzyżowała plany organizatorom. Jednak Ci, pozostali wierni swoim zamierzeniom i w tym roku, kiedy zniesiono większość obostrzeń, postanowili zaprosić wszystkich fanów ekstremalnych wrażeń do udziału w biegu przeszkodowym we wspaniałej miejscowości Harrachov, znanej z Mamuciej Skoczni i narciarskich stoków.

Runmageddon Gladiator Race będzie to wydarzenie dwóch organizatorów: czeskiego Gladiator Race i polskiego Runmageddonu. Zawodnicy z Czech i Polski potwierdzili już swoją obecność. Event zapowiada się wyjątkowo, szczególnie, że podczas niego zdobyć będzie można unikatowe medale Runmageddon Gladiator Race. Dodatkowo, pokonując Runmageddon Gladiator Race będzie można zaliczyć Jokera, czyli kierunek do statuetki Korony, który zastępuje dowolny, inny brakujący element. W weekend 10-11 lipca br. będzie można wystartować w aż w 5 formułach. Najkrótszą będzie Rekrut o dystansie 6 kilometrów z 30 przeszkodami. Średnim dystansem tego eventu będzie Hardcore, czyli trasa o długości 21 kilometrów, najeżona 70 przeszkodami, a najdłuższym-Ultra, 42-kilometrowy dystans z 140 przeszkodami. Ponadto, w ekstremalnym wzywaniu, w tej niecodziennej lokalizacji będą mogły wziąć udział rodziny oraz młodzież i dzieci. Dla młodych adeptów biegów przygotowana będzie prawdziwa rywalizacji z medalami. W Karkonoszach najmłodsi wystartują z pomiarem czasu. Będą startować dwójkami co 10-30 sekund, w trzech grupach wiekowych: roczniki 2012-2015, 2008-2011, 2004-2007.
Event zapowiada się emocjonująco! Do udziału w Runmageddonie Harrachov można się zapisać przez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gladiator-race-harrachov-10-07-2021.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
698 555 835

Languages »