previous arrow
next arrow
Slider

Runmageddon Post Apo już w najbliższą sobotę

Każdy, kto marzył o powrocie na ekstremalne trasy Runmageddonu, będzie mógł już w najbliższą sobotę stanąć na starcie wyjątkowej formuły Post Apo i pokonać 20 przeszkód rozstawionych na dystansie 5 kilometrów. Sobota z Runmageddon to możliwość, pierwszego od wybuchu pandemii, spotkania z ulubioną sportową rozrywką tysięcy Polaków.

Fani ekstremalnych wrażeń wreszcie doczekali się pierwszego od wybuchu pandemii, eventu z naj-popularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami. W sobotę 27 czerwca br. będą mieli okazję stanąć twarzą w twarz z nową formułą-Runmageddon Post Apo, a także zdobyć wyjątkowy medal oraz nową koszulkę startową. Przed nimi wyzwanie pokonania 5 kilometrów najeżonych 20 przeszkodami. Startujący przypomną sobie, jak to jest czołgać się pod zasiekami oraz wspinać się na konstrukcję z rur, zwaną „Końską”. Do tego przecisną się przez opony „Porodówki” i przetestują siłę swoich rąk na „Wariacie” lub „Weryfikatorze Marzeń”. Na trasie spotkają także ponad 2,5-metrowa ściana oraz budzący respekt „Kołkosznikov”.

fot.Pawel Naskrent/maratomania.pl

Akcja Runmageddonu Post Apo rozegra się w Twierdzy Modlin tuż przy Bramie Kadetów, dlatego uczestnicy mogą liczyć na piękne widoki, tajemnicze ruiny wojskowych budowli i wyciskające pot podbiegi, zbiegi z militarnych umocnień.
Dodatkową atrakcją Runmageddonu Post Apo będzie akcja fotograficzna autorstwa Dominika Śmia-łowskiego polegająca na wykonaniu zdjęć uczestnikom przed i po biegu, tak by pokazać ich emocje i przemianę, jaka się w nich dokonuje na skutek ekstremalnego wyzwania. W zeszłym roku pomysło-dawca i autor udokumentował ponad 1500 metamorfoz na około 20 tysiącach zdjęć. Dzięki marce Lech Free partnerowi Runmageddonu akcja zostanie wznowiona pod hasłem: Lechendy mogą wszystko, właśnie podczas najbliższego eventu w Nowym Dworze Mazowieckim.
Zapisy do udziału w Runmageddonie Post Apo są możliwe, w ramach wolnych miejsc w seriach, do dnia 27.06 i odbywają się poprzez stronę www.runmageddon.pl lub na miejscu.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
| mobile: +48 698 555 835
| karina.cywinska@runmageddon.pl
| www.runmageddon.pl

___________________________________________________________________________
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru dla osób po 16 r.ż. są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód). Dla dzieci 4-11 lat dedykowana jest formula KIDS, zaś dla młodzieży między 12- 15 rokiem życia – Junior. Od roku 2019 Runmageddon zaczął zapraszać do ekstremalnego starcia całe rodziny, przygotowując dla nich Runmageddon Family.

Languages »