Slider

Runmageddon Poznań zbliża się wielkimi krokami

To już pewne! Runmageddon Poznań odbędzie się 8-9 maja br. Po udanych dwóch eventach w lutym i kwietniu, Runmageddon nie zwalnia tempa i planuje trasy kolejnego ekstremalnego biegu przez przeszkody. Tym razem ta jedna z najpopularniejszych imprez sportowych w Polsce odbędzie się na terenie Hipodromu Wola. Fani ekstremalnych przygód i aktywności fizycznej już zacierają ręce, bo po roku będą mogli pokonać ekscytujący Runmageddon w Wielkopolsce.

Podczas krakowskiego eventu radość kipiała wręcz ze startujących Runmageddończyków. Ten widok był wielką nagrodą za naszą pracę, włożoną w organizację tego eventu. Dużo osób miało wątpliwości czy Runmageddon Kraków dojdzie do skutku, ale dzięki wzorowej współpracy z policją i sanepidem, udało się. Ludzie są spragnieni dobrych emocji, a takie bez wątpienia dostarcza im Runmageddon. Dlatego zapraszam wszystkich do oderwania się choć na chwilę od czarnych, covidowych chmur i poznania smaku przygody. Z naszej strony zapewnimy, że wszystkie nasze eventy organizowane są zgodnie z obostrzeniami i ze szczególną dbałością o Wasze zdrowiemówi Jaro Bieniecki pomysłodawca i założyciel Runmageddonu.

Do Runmageddonu Poznań pozostały jeszcze dwa tygodnie, dlatego chętni mają jeszcze czas żeby wybrać formułę biegu dla siebie i zdecydować, czy wolą pokonać: Intro, czyli 3 km i 15 przeszkód czy Rekruta o długości 6 km i 30 utrudnień. A może mają ochotę na wspólny start w Runmageddonie Family (2 km, 15 przeszkód) i chcą poczuć, jak fascynująca i zespalająca może być ta sportowa przygoda. Osoby, które choć raz przebiegły w tym lub zeszłym roku ekstremalną trasę mogą też wystartować w tzw. Finale Runmageddonu i pokonać dystans 10 km z 50 przeszkodami. Taką wyjątkową trasę można pokonać tylko raz w roku, więc jest to nie lada okazja. Podczas poznańskiej edycji dzieci i młodzież również znajdą coś dla siebie. W sobotę 8 maja br. będą mogły przeżyć spektakularną przygodę, ścigając się na trasie Runmageddonu Kids lub Junior.

Organizator Runmageddonu rozpoczął już planowanie ekstremalnych tras. Poprowadzone będą one głównie na terenie Hipodromu Wola, ale także dotrą do zielonego obszaru Bogdanki. Startujący muszą być gotowi na energetyzujący wysiłek i wielką dawkę emocji. Będą przeskakiwać wykopane doły, pokonywać baloty z siana, biegać z dodatkowym obciążeniem w postaci opon, które także przyjdzie im przerzucać. Staną twarzą w twarz z zmyślnymi konstrukcjami organizatora takimi jak: Multi Rig, Kratownica, Helikopter czy Pole Dance. Sprawdzą swoje umiejętności czołgania się pod Siatką oraz Zasiekami, ale także dostaną to, na co czekają, czyli błoto. Do udziału w Runmageddonie zapisać można się poprzez stronę www.runmageddon.pl. Można to zrobić do dnia 7 maja 2021 r., do godziny 12:00.

Runmageddon w czasach pandemii

Runmageddon w dobie pandemii zorganizował już 10 udanych wydarzeń. Od 2020 roku cały czas sumiennie dostosowuje się do rządowych obostrzeń wynikających z aktualnych rozporządzeń Rady Ministrów. Przestrzega wszystkich przepisów dotyczących zapewnienia w trakcie organizowanych imprez bezpieczeństwa. Dlatego na terenie wydarzenia Runmageddon Poznań będą mogli przebywać jedynie startujący, pracownicy organizatora i media akredytowane. Przed wejściem na teren imprezy każdy poddany będzie pomiarowi temperatury ciała. Przy odbiorze pakietu trzeba będzie wypełnić ankietę dotyczącą COVID19. Do momentu startu organizator rekomenduje przebywanie w maskach. Ponadto, między seriami wprowadzone zostaną przerwy techniczne służące dezynfekcji przeszkód.

Kontakt dla mediów:
Karina Cywińska
PR Manager
karina.cywinska@runmageddon.pl
698 555 835

Languages »