Slider

Ruszyły zapisy na Borecka Łękuk Trail 2021

Przed nami druga edycja biegu Borecka Łękuk Trail! W tym roku biegacze mają do wyboru aż trzy trasy; Dubinek 11km, Wolisko 21km oraz Litygajno 50km. Przed uczestnikami moc atrakcji i przede wszystkim świetna, biegowa przygoda po dziewiczych terenach Puszczy Boreckiej!

Borecka Łękuk Trail odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2021. Bazą imprezy podobnie jak w ubiegłorocznej edycji będzie mazurski hotel Folwark Łękuk. Start wszystkich biegów zaplanowany jest na sobotę, 20-go listopada o godzinie 9:00. W przeddzień biegu odbędzie się Pasta Party połączone z wieczorną konferencją prasową, na którą organizatorzy zaprosili znane biegowe postacie. Wszyscy uczestnicy otrzymają ręcznie robione, gliniane medale oraz, w zależności od dystansu, opaski na głowę, ocieplacze na ramiona lub koszulki techniczne. Limit na pokonanie trasy 50 kilometrów wynosi 7 godzin. Po zakończeniu części sportowej biegacze będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty Folwarku Łękuk i sobotni wieczór spędzić na corocznym …Festiwalu Piwa.

„Szykujemy dla uczestników wiele atrakcji współtowarzyszących. Wszystkich szczegółów jeszcze nie zdradzamy, ale jesteśmy przekonani, że wspólnie z Gminami Wydminy i Kruklanki, Nadleśnictwem Borki i nastawionym na aktywny wypoczynek Folwarkiem Łękuk zafundujemy miłośnikom biegania niezapomniany weekend” – dyrektor BŁT, Bartlomiej Osior.

Zapisy na Borecka Łękuk Trail 2021 zostały uruchomione 1-go października. Limit dla każdego z dystansów wynosi 100 osób, więc nie warto odkładać rejestracji na ostatnią chwilę.

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/6374.html

Regulamin: https://folwarklekuk.pl/borecka-lekuk-trail/

Festiwal Piwa: https://folwarklekuk.pl/pakiety/festiwal-piwa-oktoberfest-w-folwarku-lekuk/

Bartłomiej Osior

tel.506 161 563

Languages »