Slider

Ruszyły zapisy na Cyfrowy Festiwal Biegowy w Neapolu!

 

 

W lutym Neapol wita tysiące biegaczy biorących udział w Półmaratonie Neapolitańskim, który zawsze prezentował gościnność tego miasta i jego biegowe tradycje. W tym roku organizacja imprezy masowej jest niemożliwa i dlatego wypracowaliśmy innowacyjne przedsięwzięcie, które chcemy zaoferować: Cyfrowy Festiwal Biegowy w Neapolu – wirtualne wydarzenie angażujące biegaczy z całego świata, prezentujących najróżniejszy poziom zaawansowania.

 

Jak się zarejestrować?

Rejestracja jest dostępna od 7 do 28 lutego. Biegacze mogą wybrać jeden bądź więcej spośród trzech dostępnych dystansów: półmaraton (21,097 km), sztafeta Twingo (10 + 11,097 km) i bieg rodzinno – przyjacielski (5 km).
Napoli Running chce uczynić zawody wyzwaniem otwartym dla każdego i z tego powodu możliwe będzie przebiegnięcie dystansu w jednym dniu albo w kilku sesjach treningowych.
Biegacze będą jedynie zobowiązani do przedstawienia dowodu na udział w ich biegu lub chodzie poprzez oznaczenie swojego występu za pośrednictwem pomiaru GPS albo przy użyciu aplikacji takich jak Strava, Runkeeper, Garmin bądź innych. Później należy przesłać wyniki na oficjalną platformę internetową wydarzenia.

Co zapewnia rejestracja?

Wszyscy uczestnicy Cyfrowego Festiwalu Biegowego w Neapolu otrzymają drogą elektroniczną biegowe materiały (spersonalizowany numer startowy i dyplom ukończenia), medal przysłany do domu biegacza, zestaw utworów związanych z imprezą (serwis Spotify) i dostęp do wirtualnej wystawy.

Wirtualna wystawa

Przygoda z wyścigiem zaczyna się właśnie od Expo – odbiór numeru startowego, zwiedzanie stoisk i rozmowy z biegaczami. To powód, dla którego zbudowaliśmy wirtualne Expo, gdzie każdy, bezpiecznie z własnego domu, może doświadczyć tamtych emocji w inny sposób. Na tej wystawie znajdą się treningowe wskazówki, turystyczne filmiki o Neapolu, porady co zobaczyć, co zjeść, ekskluzywne informacje o partnerach biegu i wiele więcej.

Elektroniczny sklep

Biegacze zarejestrowani na imprezę otrzymają dostęp do sklepu Napoli Running, gdzie będą mogli kupić koszulkę firmy adidas, rękawy i kurtki biegowe „All Runners Are Beautiful” („Wszyscy biegacze są piękni”), a także koszulki biegu rodzinno – przyjacielskiego (Family Run & Friends).

REJESTRACJA
Languages »