previous arrow
next arrow
Slider

Ruszyły zapisy na Nice To Fit You Warszawską Dychę! Sprawdź się na dystansie 10 km!

Stań się częścią spektakularnego biegu — weź udział w biegu na 10 kilometrów rozgrywanym równolegle z jubileuszowym 45. Nationale-Nederlanden Maratonem Warszawskim. Bieg na „dychę” odbywa się cyklicznie jesienią, jako wydarzenie towarzyszące sportowemu świętu w stolicy Polski. W tym roku spotkamy się już 24 września!

Nowy sponsor, masa emocji

 Nice To Fit You Warszawska Dycha to doskonała okazja do tego, by poczuć atmosferę wyjątkowego wydarzenia i stać się częścią wielkiego biegu. Na takiej imprezie nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania – zarówno debiutanta na dłuższym dystansie, jak i doświadczonego sportowca, który marzy o życiówce na 10 km. Tegoroczna edycja to także kilka nowości. Sponsorem tytularnym imprezy została firma Nice To Fit You, a bieg odbędzie się na nowej, spektakularnej trasie. Jej ogłoszenie już wkrótce!

Jak co roku oprócz 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego odbędzie się również bieg towarzyszący na 10 km. Z każdą kolejną edycją cieszy się on coraz większą popularnością, z czego jesteśmy niezwykle dumni. To świetna okazja do debiutu na dłuższym dystansie – atestowana trasa, oprawa oraz bliskość Wielkiego Biegu, to gwarancja niezapomnianych emocji. W tym roku dołączyło do nas Nice To Fit You, które zostało sponsorem tytularnym Warszawskiej Dychy. Niezmiernie miło nam powitać ich w tej roli.  – wspomina Magda Skrocka z Fundacji „Maraton Warszawski”.

Pomaganie przez bieganie

Przy organizacji Nice To Fit You Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już ponad 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu 250 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. Chcesz dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdź, jak to zrobić >>>

O Nice To Fit You

Nice To Fit You to jeden z najstarszych cateringów dietetycznych w Polsce. Jako pierwszy w branży oddał w ręce klientów opcję codziennego wyboru menu. Jakość oraz innowacje to ich DNA, co potwierdzają najważniejsze certyfikaty na rynku spożywczym. Ich klienci mają codziennie wybór ponad 60 dań z 11 różnych diet, a to wszystko mogą zrobić w aplikacji mobilnej, która zdobyła nagrodę najlepszej według Mobile Trend Awards.

Nice To Fit You od zawsze wspiera biegaczy i osoby aktywne fizyczne – sport i dieta zawsze idą w parze. Wsparcie biegaczom oferuje również podczas największych imprez biegowych w Polsce – Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego.

– Po sukcesie ostatnich imprez biegowych teraz nadszedł czas na rzucenie biegaczom kolejnego sportowego wyzwania – biegu na dystansie 10 km. Mamy nadzieję, że Nice To Fit You Warszawska Dycha spotka się z gorącym przyjęciem przez środowisko biegaczymówi Paweł Wróbel, CEO Nice To Fit You.

Zapisz się już dziś!

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu ulicami Warszawy, a wiesz, że bieganie to jest TO – scenariusz jest już gotowy. Dzięki Nice To Fit You Warszawskiej Dyszce, poczujesz atmosferę Wielkiego Biegu. 24 września, w niedzielę, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię biegania w Warszawie! Nie może Cię zabraknąć!

Termin: 24.09.2023

Godzina startu: 9:30

Opłata startowa: Pierwsze 500 numerów startowych (jednak nie dłużej niż do 31 lipca 2023 r.) – 69 zł.

Kwota minimalna #BiegamDobrze: 250 złotych

Rejestracja: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Zawalcz o życiówkę lub zadebiutuj na dystansie 10 kilometrów. Lepszej okazji nie będzie!

***

Fundacja „Maraton Warszawski” została założona w 2003 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

Kontakt dla mediów:

Fundacja „Maraton Warszawski”

Magda Skrocka

+48 510 281 438

magda.skrocka@maratonwarszawski.com

 

Partner of Promotion

Krzysztof Brodowski

Account Executive

tel.: 22 858 74 58 wew. 36

k.brodowski@partnersi.com.pl

Languages »