Slider

SIDNEY POLAK: IRONMAN ODMIENIŁ MOJE ŻYCIE

Sidney Polak to jeden z artystów, którzy w ostatnich latach spróbowali swoich sił w triathlonie podczas zawodów serii IRONMAN w Polsce. Jak sam mówi, to doświadczenie bardzo pozytywnie wpłynęło na jego życie. Opowiedział nam o tym w krótkiej rozmowie.

Sidney Polak to wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor. Członek zespołu T.LOVE, ale z sukcesami rozwija również karierę solową. Autor takich hitów jak „Otwieram wino”, „Skuter” czy „Chomiczówka” ma już na swoim koncie ukończenie zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Moja przygoda z IRONMAN rozpoczęła się w ten sposób, że zostałem zaproszony na koncertwspomina Sidney Polak.Grałem na mistrzostwach polski w triathlonie i wtedy otrzymałem propozycję startu. Akurat w tym samym czasie chodziłem na basen, postanowiłem się „serwisować”. Pomyślałem sobie, że skoro jeżdżę na rowerze, bieganie nie jest chyba takie trudne, bo przecież wszyscy biegają – spróbuję. Ta decyzja bardzo pozytywnie zmieniła moje życie przyznaje.

Film z udziałem Sidney Polak zobaczycie TUTAJ

Sidney Polak już planuje swoje kolejne starty w zawodach z cyklu IRONMAN w przyszłym roku.

Mam nadzieję, że sytuacja pozwoli mi w 2021 roku na wystartowanie w Gdyni w „połówce”mówi Sidney Polak.Nie rzucam się jeszcze na pełen dystans, chcę ponownie zmierzyć się z „połówką”. Chciałbym też namówić na udział swoją narzeczoną, jeździmy razem na rowerach szosowych, pływamy. Oby nam się udało wystartować. Mega się jaram zawodami IRONMANpodkreśla.

IRONMAN to największa na świecie seria zawodów triathlonowych dla zawodowców i amatorów. W 2021 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:

– Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw – 6 czerwca 2021;

– Citi Handlowy 5150 Warsaw – 6 czerwca 2021;

– IRONMAN Gdynia – 8 sierpnia 2021;

– Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – 8 sierpnia 2021.

Rejestracja na wszystkie te wydarzenia odbywa się na platformie: SlotMarket.pl.

Więcej informacji o zawodach IRONMAN w Polsce: www.ironmangdynia.pl oraz www.ironmanwarsaw.com.

Łukasz Maleszewski
PR Manager
+48 791 468 288
lukasz.maleszewski@sportevolution.pl

Piotr Jakóbik
Marketing Director
+48 511 291 080
piotr@sportevolution.pl

Languages »