Slider

Sorrento Positano Digital Running Festiwal – Sorreno Positano wirtualnie

Rok 2020 będzie szczególnie zapamiętanym. Wszyscy mieliśmy jakieś postanowienia noworoczne, cele do realizacji i plany. Każdy z nas o czymś marzył, niektórzy o sukcesach sportowych, inni o powodzeniu w biznesie.
My nie mogliśmy się doczekać Sorrento Positano. Nasz team organizacyjny, wolontariusze, nasi partnerzy, dostawcy usług i lokalne instytucje. Wszyscy byliśmy przekonani, że impreza dojdzie do skutku.

Naszym wspólnym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, uczestników i wszystkich, którzy mieli przyjechać do Sorrento na to ogólnoświatowe wydarzenie. Dlatego po konsultacji z kompetentnymi instytucjami musimy ogłosić, że z powodu Covid-19 jesteśmy zmuszeni odwołać Sorrento Positano 2020, zarówno Ultramarathon, jak i Panoramica.
Wiadomość zapewne będzie wielkim zawodem, dla tych którzy z wielką niecierpliwością czekali na naszą imprezę biegową. Szczególnie dla debiutantów, którzy mieli dopiero poznać wybrzeże Sorrento i Positano, planowali weekend nie tylko biegowy, ale również turystyczny.
Podjęcie tej decyzji było bardzo trudne, ale w tej sytuacji jedyne słuszne. Wiemy, że w końcu sytuacja minie i wrócimy do normalności. Czekamy na to z niecierpliwością.
Chcemy być jednak w stałym kontakcie z naszymi biegaczami i w związku z tym mamy do zaproponowania alternatywę w postaci biegu wirtualnego.
Sorrento Positano Digital Running Festival to innowacyjna wirtualna impreza organizowana przez Napoli Running we współpracy z Realbuzz, która pozwoli biegaczom poznać bogactwo kulturowe i krajobrazowe Sorrento i Positano nie wychodząc z domu.
Wszyscy zarejestrowani zawodnicy będą mieli następujące możliwości:
1) Przeniesienie rejestracji na Sorrento Positano 2021
2) Pełny zwrot opłaty startowej. Należy wysyłać wiadomość e-mail na adres info@napolirunning.com z tematem „Refund Sorrento Positano”
3) Rejestracja na festiwal Sorrento Positano Digital Running. Uczestnik otrzyma zwrot różnicy wpłaconej opłaty startowej i opłaty za wirtualną imprezę. Należy wysłać e-mail na adres info@napolirunning.com z tematem „Sorrento Positano Digital Running Festival”
Z niecierpliwością czekamy na realne spotkanie z Wami. Liczymy, że nastąpi to niebawem.
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Napoli Running
Carlo Capalbo

Languages »