previous arrow
next arrow
Slider

SuperHalfs rusza z wirtualnymi wydarzeniami

 

 

W czasie pandemii, kiedy wszystkie biegowe wydarzenia zostały przełożone lub odwołane, biegacze szukają nowych wyzwań i motywacji. W związku z tym połączyliśmy siły z www.realbuzz.com , aby stworzyć wydarzenie wirtualne – SuperHalf. Każdy kto weźmie udział będzie miał szansę powalczyć o medal w wirtualnym półmaratonie. Miejscem rozgrywania będzie aktualne miejsce przebywania, czy zamieszkania uczestnika.

Uruchamiamy zatem alternatywną formę sportowych zmagań! Będzie można ścigać się wirtualnie lub wziąć udział w obozie sportowym. Stworzyliśmy SuperHalf z miłości do biegania. Chcemy umożliwić biegaczom cieszenie się najprostszą formą ruchu w tym trudnym dla środowiska sportowego czasie.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnej pracy jaką biegacze wykonali w ostatnich miesiącach. Treningi późną nocą, wczesnym porankiem, w deszczu, zimnie i każdych warunkach atmosferycznych. Zazwyczaj widać efekt końcowy w postaci startu w zawodach i osiągniętego wyniku. Nie widać natomiast tej ciężkiej drogi dochodzenia do własnych szczytów. I chcielibyśmy, aby biegacze, których pasja została mocno ograniczona, mieli szansę na realizację postawionych sobie wcześniej celów.

Niestety na razie musimy czerpać radość z biegania oddzielnie. Ale cieszymy się, że jest alternatywa w postaci wirtualnych narzędzi – programu treningowego, jego realizacji i ostatecznie startu w półmaratonie SuperHalf. Obóz treningowy, który potrwa przez kolejne 8 tygodni jest bezpłatny. Jego celem jest przygotowanie Cię do półmaratonu, którego czas rozgrywania będzie rozciągnięty między czerwcem, a lipcem.

Udział w półmaratonie kosztuje zaledwie 15 euro (dodatkowo 5 euro za wysyłkę medalu). Finiszer otrzyma fantastyczny medal wirtualnego półmaratonu SuperHalfs. Wystartuj w dowolnym miejscu na świecie i walcz o trofeum!

Nie zwalniamy również z akcjami charytatywnymi. Wirtualny bieg jest również doskonałą okazją, aby zbierać pieniądze dla potrzebujących. Uczestnicy będą mogli wybrać dowolną organizację charytatywną z naszej listy, którą zdecydują się wesprzeć.

Aby wziąć udział w wirtualnym półmaratonie wystarczy przejść kilka łatwych kroków:

1. Weź udział w wydarzeniu Virtual SuperHalfs lub dołącz do obozu szkoleniowego na www.realbuzz.com

2. Przebiegnij półmaraton między 1 czerwca, a 31 lipca b.r. Zrób to w dowolnej formule – całego półmaratonu lub kombinacji krótszych dystansów składających się ostatecznie na 21,0975km.

3. Prześlij dowód ukończenia biegu na www.realbuzz.com

4. Zrób sobie selfie i wyślij nam po to, abyśmy mogli stworzyć dla Ciebie specjalne zdjęcie wirtualnego finiszera.

5. Odbierz medal Virtual SuperHalfs.

Czy istotne jest miejsce, w którym zamierzamy przebiec półmaraton? Istotne w kontekście zasad ustalonych przez organizacje prozdrowotne i władze. Można zatem przebiec dystans w pomieszczeniu i na bieżni mechanicznej.

Kilka słów na temat serii SuperHalfs:

SuperHalfs to seria wiodących półmaratonów na świecie: w Lizbonie, Pradze, Kopenhadze, Cardiff i Walencji. Formuła polega na ukończeniu pięciu półmaratonów w ciągu 36 miesięcy. Finiszer otrzyma SuperMedal, SuperPaszport i gadżety związane z wydarzeniem. Wszystkie imprezy posiadają certyfikat Gold Label World Athletics, certyfikat AIMS i wyróżnienie European Athletics w postaci najwyższej noty – pięciu gwiazdek. Półmaratony gościły najlepszych zawodników w ramach mistrzostw świata, a na trasach niektórych z nich padały rekordy świata.

Languages »