previous arrow
next arrow
Slider

Ta Toyota może być twoja. Na zawsze

Przebiec 10 kilometrów i wygrać taki samochód? To możliwe tylko na 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju! I tylko w niedzielę 11 września, gdy na scenie Miasteczka Biegowego na Nakle odbędzie się losowanie nagrody głównej, ufundowanej przez polską firmę, jednego z największych w Europie producentów lodów: PPL KORAL.

Nagrodą główną jest nowiutki, pięciodrzwiowy SUV Toyota Aygo X. Auto ma wyposażenie, jakiego pozazdrości ci każdy kierowca. Jest po prostu nie do zdarcia – jak biegacze Koral Maratonu, do tego bezpieczne i oszczędne.

Wylosować naszą piękną, wartą ponad 60 tysięcy złotych Toyotę od PPL KORAL, będzie mógł każdy uczestnik 13. Festiwalu Biegowego, który zarejestrował się jako zawodnik Koral Maratonu lub Półmaratonu, bądź któregoś z następujących biegów: Biegu 7 Dolin 100 km, Biegu 7 Dolin 61 km, Biegu 7 Dolin 36 km, Biegu Górskiego 23 km, etapówki Iron Run, Biegu na 15 km, Sądeckiej Dychy po Rekord i ukończył któryś z biegów. Aby wygrać Toyotę trzeba też być fizycznie obecnym podczas losowania nagrody.

30-procentowy rabat tylko do niedzieli!

Najdłuższe biegi uliczne Festiwalu Biegowego 2022 to Koral Maraton i półmaraton. Do niedzieli 24 lipca włącznie (tylko z kodem: MARATONYFB22) kupisz je w cenie 30 procent niższej! Uwaga, tylko do 24 lipca rejestracja w Koral Maratonie bądź w półmaratonie będzie możliwa z 30-procentowym rabatem.

Tegoroczny Koral Maraton nieco się zmieni w porównaniu z ubiegłoroczną edycją Festiwalu Biegowego 2021 w Piwnicznej-Zdroju. W tym roku nie będziemy startować z Nowego Sącza – startujemy z Miasteczka Biegowego w Piwnicznej-Zdroju na Nakle.

Biegniemy do Starego Sącza, do ołtarza papieskiego, gdzie (na miejscu startu półmaratonu) Koral Maratończycy robią nawrót i biegną tą samą trasą na Nakło, do mety w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej.

A co z półmaratonem? Otóż półmaraton, jak wspomnieliśmy wyżej, startuje ze Starego Sącza i jego uczestnicy biegną do mety w Miasteczku Biegowym na Nakle w Piwnicznej-Zdroju.

Rekordowa Dycha da ci życiówkę

Mamy całkiem nową trasę festiwalowej, Rekordowej Dychy. Startujemy z parkingu pod Suchą Doliną i finiszujemy w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej-Zdroju. Na start dowiozą nas autobusy. Trasa jest tak szybka, że rekord życiowy gwarantowany!

Potwierdzał nam to Marek Tokarczyk, dyrektor sportowy Festiwalu Biegowego:

– Start usytuowany jest na wysokości 620 metrów nad poziomem morza, a meta znacznie niżej. Średnio mamy tu ponad 20 metrów spadku trasy na kilometrze. To bardzo dużo, więc jestem przekonany, że każdy z biegaczy, który tu wystartuje, odnotuje tu swój nowy, życiowy rekord na tej długości trasy – mówił Marek Tokarczyk.

Trasa będzie miała atest PZLA i na trasie biegu, który rusza w sobotę 10 września o godzinie 12, zostaną rozegrane PZLA Mistrzostwa Polski MASTERS w biegu na 10 kilometrów.

Pakiety premium – majstersztyk od Power Canvas

Bluza, koszulka techniczna i worek sportowy – to trzy elementy pakietu premium, o który możesz jeszcze uzupełnić swój pakiet startowy 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju.

Worek sportowy kosztuje 29 zł, koszulka techniczna 35 zł, a bluza 120 zł. Wszystko można zamawiać tylko do 16 sierpnia 2022 roku!

Uwaga, uwaga!  Zmieniła się rozmiarówka koszulek, zatem wszystkich, którzy już się zarejestrowali, prosimy o sprawdzenie tabeli rozmiarów. Tabela rozmiarów dostępna jest tutaj.

Jesteś już są zarejestrowana/zarejestrowany, ale jeszcze nie opłaciłeś/opłaciłaś zgłoszenia? Nie szkodzi. Możesz samodzielnie dokonać zmian w rozmiarach, logując się do panelu zawodnika (login i hasło zostały przesłane w mailu z potwierdzeniem rejestracji. A hasło w razie potrzeby możesz zresetować, korzystając z odpowiedniego formularza).

 

 

 

 

 

 

Languages »